Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki kiszárítja az alig...

Van aki kiszárítja az alig használt pelenkát?

Figyelt kérdés
Tegyük fel pl fürdetés előtt nem sokkal cseréled ki. Alig van benne vagy nincs is pisi. Visszaadnád rá vagy kiszárítanád? Vagy mindenképp kidobod?
2015. máj. 12. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én láttam már ilyet. Kb a gyomrom majd kifordult.

Egy cigány család (4 gyerek) a terasz korlátjára voltak a napon lefordítva a pelenkák...

A gyerekek felnőttek... de azóta sem bírom kiverni a fejemből azt a látványt.

2015. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak en gondolom ugy, hogy azt nem lehet kiszaritani? A textilpelenkaval regen talan meg meg lehetett csinalni, de a mostani eldobhato pelusokkal szerintem nem lehet. Mivel attol, hogy kiszarad, az a pelenka pisis marad, es nem fog tudni tobb pisit felszivni. Na mindegy.


Termeszetesen sohasohasoha nem csinalnek ilyet. Nem adom vissza a pelenkat akkor sem, ha egyaltalan nincs benne pisi, mert

1.) Undorito

2.) Kinyulik a gumi az oldalaban, tehat igazabol vissza se lehetne normalisan adni szerintem

3.) Aki ezt csinalja, az remelem a betetet is kiszarigatja

4.) A megoldas az, hogy legyen otthon rosszabb minosegu pelenka, es ha a baba bekakil vagy barmi tortenik kb fel oraval a furdes elott, akkor ne a pampers premium care pelenkat adjuk ra arra a fel orara, ennyi

2015. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az valóban jó megoldás, ha van otthon olcsóbb pelenka ilyen esetekre. Mi is kaptunk 1-2 látogatótól noname pelenkát, amit max. félórás fürdés előtti időszakra adtam rá, mert másra használhatatlan volt.
2015. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én fiamnál sokáig noname pelenkát használtam főleg,3-4-es méretben, 5-ösben már jobbára csak bugyipelenkát találtam, ami katasztrófális, fél óra után átázik, főleg, hogy fiam elég nagy darab, most pampers sleep and play-t használok már. Még egy kérdés, ti milyen gyakran cseréliitek ki 1 év körüli gyereketek pelenkáját? Mindkét gyereknél elég volt meg elég napi 3 max 4?
2015. máj. 12. 15:02
 15/15 anonim válasza:
Nemrég olvastam a kubai anyukák életéről egy cikket, ott most kezdenek bejönni az eldobható pelusok (olyasmik mint nálunk az a Liberó betét nejlonkülsővel a 80-as években, de nagyon drágák, ezért azt csinálják, hogy ha csak pisis a pelenka, akkor felvágják a pelust, kiszedik a belsejéből a nedvszívó zselét, és vannak boltok, ahol csak ezt a zselét lehet ilyen zacskóban kapni, olcsóbb, mint a pelenkabetét, azt töltik vissza bele, aztán bevarrják a nejlont.
2015. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!