Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a konakiont a...

Hogyan adjam a konakiont a babámnak?

Figyelt kérdés
Az orvos úgy írta fel a receptet, hogy a szoptatás ideje alatt heti egy, a védőnő azt mondta, hogy 8 hét után havi egy. Most hogyan kell?
2008. aug. 29. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt voltunk a gyerekorvosnál 3 hónapos kontrollon a kislányommal és ekkor mondta a doktornő, hogy havonta kell adni a Konakiont. Régen valóban hetente kellett, eddig én is így adtam, de az új "állásfoglalás" szerint elég havonta. Ha elolvasod a Konakion papírját, abban is ez szerepel.
2008. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2008. aug. 29. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van. Az elsőt én is egy hétre adtam, de a papír valóban egy hónapot ír. Rákérdeztem a dokinál, és ő is azt mondta, most volt szemléletváltás, és havonta egyet kell adni, mindig ugyanazon a napon. És addig, amíg szopik:-)

11 hetes kislány anyukája

2008. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy heti 1 ampulla.
2008. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Új alkalmazása van,az elsőt amikor hazajöttünk, akkor kellett adnom,utána pedig havonta.Régen valóban heti 1 volt.De most már csak havi egy.

2008. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igy is van heti egy ampulla egyenlőre, aztán csökkenteni kell!

A beadásáról annyit én ápolónő vagyok ezért van itton fecsim , felszívtam a cseppet és befecskendeztem a kis szájába ,aztán egy kis cukros vizet itattam rá ,egy hangja nem volt ,olyan édes volt!!!! üdv Niki

2008. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!