Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor adjam a babámnak a...

Most akkor adjam a babámnak a konakiont vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kicsit tanácstalan vagyok kérlek benneteket, hogy segítsetek nekem.Az van,hogy a kislányom születése óta tápszeres sajnos, mert nem nagyon akar tejem lenni.Közben azért csak lett valamennyi,de az nem elegendő számára.Holnap lesz 1 hónapos a kicsi és a védőnőm szerint 2 hetente azért adjam neki.Most akkor mi van?A másik amit nem tudok,hogy hogyan adjam neki ha adni kell simán itassam meg vele?



2008. jún. 4. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Adhatod nyugodtan. A Konakion egy provitamin, amit a későbbiekben a belekben élő bacikkal a baba is "elő tud állítani magának". Ehhez viszont az kell, hogy ezek a bacik ott megtelepedjenek és "dolgozni"kezdjenek. Ez "tudomány" része-részemről.

A tápszerekben van laktoflóra, de nem teszel vele bajt ha még megkapja, akár hetente is. Egyébként a tejcsiből, bőrödről innen-onnan szedegeti ő magának szépen. :))))

Nyugodtan adhatod teában, tápszerben, tejben, csak annyi mennyiségben amit egyszerre meg tud enni-inni. Olajos emulzió önmagában csak olaj íze van. viszont a mennyisége annyira pici, hogy akár a szájába is teheted rögtön!

Boldog babázást!

2008. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óriási segítség volt ez nekem!!!Nagyon drága vagy köszönöm szépen!!!Puszi! :)
2008. jún. 4. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A konakion K vitamin,ami nincs az anyatejben,ezért a csak szoptatott babáknak adják.Ha már kap tápszert,vagy más pótlást abban megtalálható,és akkortól elhagyható.


Minden jót,üdv

2008. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! :)
2008. jún. 4. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Most akkor biztosan jó összezavartunk szegény:)))

A konakion,pontosan K1 vitamin a véralvadásban játszik fontos szerepet.És mivel csak az anyatejben nincs,ezért kell a csak szopizós babáknak adni.

Üsd be a keresőbe,hogy gyógyszerek,és konakion,megtalálod a magyarázatot.


Üdv,második válaszoló.

2008. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is kap pótlást, nekem azt mondták, hogy ha már 1 nap megeszik 2 dl tápszert, akkor elhagyható, de bajt sem okoz, ha szedi. Arra figyelj, hogy talán 2 hónapos kora után ebben az esetben elég lesz havonta 1-szer adni. Egyébként én mindig tápszerrel, vagy anyatejjel kevertem össze és kiskanállal adtam be. Így jobban elfogadta.
2008. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!:)Akkor azt fogom csinálni, hogy adom neki két etetés között teába keverve.Remélem így jó lesz minden.Szép napot mindenkinek! :)
2008. jún. 5. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg a védőnőt biztos ami biztos
2008. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne a védőnőt, hanem a gyerekorvost kérdezd meg. Annó nekünk azt mondta, hogyha elkezdjük a hozzátáplálást, már el is hagyható!
2008. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!