Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinálnád másképp a gyermeknev...

Csinálnád másképp a gyermeknevelést a következő gyermekednél?

Figyelt kérdés
Van olyan " dolog" amit a következő gyermekednél nem így fogsz csinálni, mint most? Pl. nem fekteted magatok mellé stb...
2010. febr. 24. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem fektettem magam mellé egyik gyerekemet sem.Az első perctől a kiságyukban voltak.Mindegyik más természetű volt,így mindegyiknél másképp csináltam néhány dolgot.
2010. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék cumit egyáltalán.
2010. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nincs. hozott anyaggal dolgoztam, a maximumot szerintem kihoztam eddig belőle. :)
2010. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nevelési dolgok is, mint pl,hogy hamarabb megtanítanám neki az egyedül elalvást, nem ringatnám 5 hónapos koráig, mert így utólag visszagondolva neki is szörnyű lehetett,mikor már csak sírt és sírt a kezemben. De inkább a babholmikban tennék változást: sokkal egyszerűbb,olcsóbb babakocsi, mérleg csak kölcsönözve max. 3 hónapig. Kisruhát nem vennék az első 3hónapra (mármint kislány ruhácskát) csak bodykat és tipegőket. Hát ilyenek.
2010. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a vásárlás terén tudnék sokkal okosabb lenni. Amúgy - lekopogom - eddig minden oké, így fogom nevelni a következőt is.
2010. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én igen,sokmindent másképp csinálnék.pl:megtanitám neki az egyedül alvást(azért nem tanitottam meg,mert annyira sajnáltam otthagyni egyedül,mikor sirt értem)és elöbb leválasztanám a ciciröl,(18 hós,de még mindig nem sikerült),és nem engedném,hogy ennyire kicsusszon a kezemböl az irányitás,mármint hiszti terén gondoltam....na jó pocsék anya vagyok mi?
2010. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is az altatás terén fogok változtatni nem fogom sem ringatni, sem cicin elaltatni. Csak leteszem és kész...

Majd meglátjuk hogy sikerül..

2010. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az altatás:) Látom másnál se ilyen egyszerű, ez megnyugatat ...hahaha. Miután az elmúlt hetekben minden éjjel 2 óránként kelt és semmi nem volt jó neki, tegnap éjjel kb. 1 órát hagytuk sírni(üvölteni) de utána reggel 8-ig aludt. Kitartás! Ez lenne az egyedüli amit másként csinálnék!Valamint lehet többször elvinném a szüleinkhez, mert most szinte hozzánk van nőve.De ezt meg csak kinövi!
2010. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az altatással nálunk nincs gond, de én is sok olyan dolgot vásároltam amit nem kellett volna. Mindenki a saját kárán tanul. Köszi a válaszokat
2010. febr. 25. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!