Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettetek ami az első...

Mit vettetek ami az első gyermekednél nem volt, de a másodiknál már szerettél volnak és vettél?

Figyelt kérdés
Én most a pihenőszéken gondolkozok.
2011. máj. 15. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel sok minden megmaradt az elsőről 8kiságy, ruhák stb) én olyanokat fogok venni amit az elsőnél örököltünk, vagy nem nem telt rá.Ilyen pl a pihenő szék, hordozókendő, valami szebb játszószönyeg. és egy szebb babakocsi. Nagyjából ennyi lesz amit a következő babánál meg kell vennem :) Na meg persze néhány kis ruha, amit úgy sem tudok megállni, hogy ne vegyek :)
2011. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha a következő kislány lesz, akkor csajszis rucikat.

Ja meg tejgyűjtő kagylót!Az elsőnél nem vettem, baátnőm most szült, mondta hogy milyen jó!Szóval azt bizti veszek....mást nem hinném.Kisfiam nagyon jól elvolt a hordozóban, szerintem ez lesz a pihenőszék a következő babának is:)

2011. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a pihenőszékkel voltam igy,nagyon örülök hogy vettünk! Meg másik babakocsit.
2011. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt rakattintottam volna a kérdésre, az fogalmazodott meg bennem, hogy a pihenőszék :). Az elsőnél nem lattam értelmét. Most viszont beszereztem egyet, mert amikor a naggyal foglalkozom, magam mellé tudom helyezni, és ő is részt tud venni az eseményekben. Kényelmesebb, mint a hordozo, és etetni is könnyebb, ha ebben ül a kicsi. Én nem bantam meg!
2011. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kendőt. :)
2011. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy jobb mellszívót és egy biztonságosabb autós gyerekülést fogok venni a picinek. meg lányruhákat ha lány lesz :)
2011. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is a pihenőszék lesz majd még,az elsőnél nem volt,a játszószőnyeget beletettem a gurítható járókába,azt toltam arra amerre voltam,így jól elvoltunk,de a pihenőszék könnyebb lett volna.Ha kislányunk lesz kislány rucik,illetve ha el tudom adni normál áron a babakocsinkat,akkor azt szeretnék egy másikat,de ha nem akkor az marad.

Szerintem a pihenőszék már nem az a "horror" összeg,ha minden más megvan,így érdemes egy 2.babánál bevállalni:)))

2011. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a pihenőszék :)
2011. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi még csak tervezzük a másodikat, de amit biztosan vennék és az elsőnél kimaradt, az zenélő-forgó az ágy fölé és valami nagyon kényelmes kendő, mert nekem hiába volt kendőm és kengurum is, a fiam utált benne lenni, nekem is kényelmetlen volt, pedig néha praktikus okokból szívesen hordoztam volna.
2011. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pólyát (akármilyen régimódi is, nagyon praktikus az első pár hétben), és szoptatós párnát.

pihenőszéknek én a bébihordót használtam.

2011. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!