Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? Milyen...

Mit csinálok rosszul? Milyen időközönként kell nézni a pelust h pisis e?

Figyelt kérdés

egy hetes babám,nappal szépen eszik alszik 3 órát. Eteteés időben fel keltem ahogy a védőnő tanácsolta mert igy este talán rendesen alszik.

7 fél 8 fele van a fürdetés,elötte pici cici h ne legyen nyügös. Majd fürdés után még mellre rakom,és akkor alszik kb 11 ig. De ilyenkor már nem akar vissza aludni,hajnali 3-4 ig ébren van pedig fáradt. Mert altatom,ringatom,el alszik és amint leteszem kb 15 perc és már ébren van és nyügös. Huzkodja a lábát,látom h erölködik a kakin. Nappal van egyszer széklete neki meg hajnalba sok sok erölködés után.

Mit csináljak másképp?


Másik kérdésem pedig h pelust mennyi időként kell nézni h van e pisi?


2015. máj. 13. 09:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
most nem azért,de egy hetes babát ébren tartani nappal? oké,van olyan baba,akinek nem igényel annyi alvást,de akkor is,szándékosan fenn tartani,hát nekik még kell a sok alvás :s majd beáll a napi rendszer ha pár hónapos lesz.
2015. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Védőnő mondta h nappal ne engedjem át aludni az etetést,ébresszem fel.


Megpróbálom akkor h fürdés elött nem rakom mellre.


Védönő azt mondta h este nem kell ébreszteni nem baj ha átalussza.

De az én babám fel kel a fürdetést követő etetésre de utána semmit nem akar aludni. És a következő etetéskor ébren van,persze h kap enni.

2015. máj. 13. 17:08
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinálok rosszul h este két etetés között nem alszik.
2015. máj. 13. 17:11
 14/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok

Én sose keltegettem napközben, hanem magától ébredt 2,5-3 óránként napközben és akkor szoptattam. Kb. 3 hetes koráig szinte csak aludt és evett, elég keveset volt fent, éjszaka pedig csak enni kelt.

Egyébként akinek ismerősi körben hasfájós volt a babája, legtöbbet este és éjszaka szenvedett vele.

2015. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
idő kell még neki :-) nekem is 6 hetes korára aludt át. nekem azt mondták,vegye észre a baba,hogy az éjszaka más. fürdés minden nap ugyanakkor,villany ne legyen már este max éjjeli lámpa,beszélni ne nagyon beszéljünk előtte neki, játék se legyen semmi ilyesmi. szóval olyan nyugis legyen az este már :-) előbb-utóbb majd megszokja
2015. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!