Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? Milyen...

Mit csinálok rosszul? Milyen időközönként kell nézni a pelust h pisis e?

Figyelt kérdés

egy hetes babám,nappal szépen eszik alszik 3 órát. Eteteés időben fel keltem ahogy a védőnő tanácsolta mert igy este talán rendesen alszik.

7 fél 8 fele van a fürdetés,elötte pici cici h ne legyen nyügös. Majd fürdés után még mellre rakom,és akkor alszik kb 11 ig. De ilyenkor már nem akar vissza aludni,hajnali 3-4 ig ébren van pedig fáradt. Mert altatom,ringatom,el alszik és amint leteszem kb 15 perc és már ébren van és nyügös. Huzkodja a lábát,látom h erölködik a kakin. Nappal van egyszer széklete neki meg hajnalba sok sok erölködés után.

Mit csináljak másképp?


Másik kérdésem pedig h pelust mennyi időként kell nézni h van e pisi?


2015. máj. 13. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És éjjel nem is adsz neki enni?
2015. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ado. felébred 11kor,kb 20-30 perc szopi,és már alszik a cicin,de ahogy lerakom,már sirdogl,huzkodja a lábát,látom h erölködik. Kézben nyugszik csak el. És mivel kövi eteés idejére ébren van megetem akkor is.
2015. máj. 13. 09:27
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Espumisannal próbálkozz, hátha az segíti az emésztést.
2015. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A gyerek orvos azt mondta h infacolt adhatok neki de csak 2 hetes kortól...
2015. máj. 13. 09:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mit vársz egy hetes babától. még nem tudja,mikor van éjszaka,ő nem tudja,hogy aludni kéne. plussz pici még a gyomra,éhes is. ha fennt van,úgyanúgy etesd meg mintha nappal lenne,mert neki még kell az esti evés ha fennt van. majd idővel ha nagyobb lesz,akkor majd jobban alszik. ha nem tud kakilnimasszirozd át a hasát,tornáztasd hátha segít. a pleust elég ha etetés előtt nézed,ha nem sír. ha sír,akkor meg úgyis megnézed.
2015. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
meg büfiztesd alaposan,lehet a lenyelt levegő bántja evés után
2015. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ez nagyon rossz, hogy nem az igényeit elégíted ki, hanem mint a robotot percre eteted, ébreszted, ha fent van akkor is majd a következő etetés...

lehet nem fájna ennyire a hasa ha az ő igényeit vennéd figyelembe! masszírozd neki a pocakját, utána tornáztasd meg, esetleg a szélcsövet próbáld ki

2015. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én mindig evés után kicseréltem a pelust így nem aludt vissza nappal és este 8tól aludt reggel 5ig(2x evett csak).

Éjszaka nem kell pelust cserélni csak ha nagyon tele van de azt úgyis érzed de ilyen kisbabánál még ritka mert nagyon keveset esznek.Nappal én minden evésnél cseréltem mert mindig tele lett.Te is próbáld nappal ébren tartani és akkor tudja hogy mikor van este és nappal és úgy is alszik majd.

2015. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy a hasa fáj próbálj ki rá valamit tornáztasd vagy valami cseppeket próbálj ki.Nekünk a colief vált be.

Amúgy nálunk is volt egy időszak amikor éjjel nem akart vissza aludni nem tudtunk vele mit csinálni csak tűrtük az éjszakázást!

2015. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

1 hetes babától még ne várj olyan napirendet, mint mondjuk egy nagyobbacska gyerektől.

Én fürdés előtt soha nem szoptattam (még ha kezdett nyűgös is lenni), nehogy felkavarodjon a gyomra, illetve az sem tesz jót, ha fél óra múlva újra eszik. Alapos büfiztetés, has masszírozása, lábak feltolása hashoz.

Emellett Te is vigyázz arra, hogy mit eszel! Nálunk nagyon kihatott az elején, ha valamit bekajáltam.

2015. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!