Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos babám két hét...

Négy hónapos babám két hét alatt nem hízott! Doki szerint etessem többször! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma voltunk orvosnál mert ma kapott volna oltást de mivel piros volt a torka nem adta be.

Megmérték ma 7290 gramm volt kettő hete pedig 7320.Az orvos szerint adjak neki többször enni.Én szerintem meg a gyerek tudja mikor éhes és ahogy most eszik neki megfelel.

Nem értem az orvost mert az elején két hetente 40 dkgt hízott akkor azt mondta hogy ne adjak neki annyi tápszert!Most akkor mi van? Nem hinném hogy 30 gramm fogyástól összeomlik a világ.Amúgyis jön a foga meg most a torka fáj van hogy nem eszik sokat de van hogy bekajál.

Amúgy 4170 grammal született.Nektek mi a véleményetek?


2015. máj. 13. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy nem hízott az oké, de fogyott. És ennek valami oka lehet. Így mérni kellene folyamatosan, mert ha továbbra is fogy az nem jó.
2015. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem esnék kétségbe, hogy fogyott, mert ahogy írod, jön a foga - ilyenkor általában kevesebbet esznek, meg a torka is fáj - ilyenkor is.

De mérni kell, ahogy az első is írta, mert ha nem áll le a fogyással, az nem jó.

Ha nem hízik egyfolytában, az nem baj, csak ne fogyjon folyamatosan. :)

2015. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ekkora súlynál szerintem 30 gramm fogyásnál nem kell kétségbe esni, sőt, ha egy hónapig stagnál a súlya, akkor sem. Ha öt kiló lenne, akkor érteném az orvos aggodalmát, de nem erről van szó... Igazad van, bízd a babádra, hogy mennyit szeretne enni, legalábbis míg nem kezd fogyni...
2015. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én igazából nem aggódom a gyerek úgyis tudja hogy mennyi ennivalóra van szüksége!!!
2015. máj. 13. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha éhes lenne sírna! ;)
2015. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges aggódni. A lányom havonta 60 dkg-t hízik,mégsincs semmi baj. "rossz "evő volt mindíg. Most 6hónapos 7630g ,73cm.
2015. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így kevés az info, amit írsz. Mikor és mennyit eszik? Megeszi a súlya szerinti adagját? Ha nem eszi meg és fogy, akkor valóban növelni kell a mennyiséget.
2015. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!