Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész napos nyűgösség. Hol...

Egész napos nyűgösség. Hol sírás, hol nevetés, sikongatás, néha őrjítőbe tud átmenni. Mikor lesz ebből fogacska? 7 hónapos

Figyelt kérdés
Éjszaka is újabban kelünk sokszor
2015. máj. 14. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a fogacska lehet az ok...

az én lányom is nagyon nyafis. A frontokra is rettentően érzékeny.

De fehéredik az ínye? Be van dagadva?

Kend neki, és adj hideg rágókát.


(6hós kislány anyukája)

2015. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de az enyém is így viselkedik általában...6 hós kora óta...és azóta hisszük azt, hogy a foga. most 10 hós. még nincs foga :)
2015. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kétévesemre is illik a leírás. Két foga hiányzik de nem amiatt sírt, hanem ez az összevissza idő miatt :)
2015. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam majdnem 2,5 éves, de két napja nagyon hisztis, éjjel két órát fent voltunk, nem fájt semmije. Bölcsibe is minden gyerek nyafis volt ma, szerintem az időjárás miatt.
2015. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az öthónaposom engem is kicsinált ma, és szerintem sem a foga miatt. Én is a frontokra gyanakszom.
2015. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!