Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek keveset...

Anyukák, akiknek keveset alszik a néhány hónapos babája! Ti mikor, hogyan végzitek el a házimunkát?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Vittem magammal.
2015. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is ez a kérdés foglalkoztat! :) Apám itt van hat hetes kora óta, most 2,5 hónapos, így ő szórakoztatja, amikor fejek, főzök stb. Előtte még a wc-re is vittem magammal, egyszerűen nem tudtam mást csinálni. A jövőben meg mindig odaviszem a konyhába a pihenőszékben, 4 hós korától elvileg hordozhatom is majd. Remélem leköti majd valamennyire a rendelt bébitornázó is. De a gyerek az első, ha másképp nem megy, a többi marad. Csak az a baj, hogy így még a legalapvetőbb dolgok sincsenek elvégezve, magamról meg nem is beszélve... Ő egy igazi ragaszkodó ölbebaba :)
2015. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rövidebb időket eljátszik egyedül a kiságyban vagy járókában, lerakom, az alatt gyorsan megcsinálok ezt-azt, vagy viszem magammal.
2015. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nrm szoktattam kézbe, evések után volt egy kis dajka de utána letettem a játszószőnyegre, kiságyba. Ha hajat mostam éppen akkor pihenőszékben odavittem magammal. Takarítást szombatonként csinálom, addig apával van. Sosem szórakoztattam, mindig megvártam h jelezze h unatkozik akkor 5 perc játék aztán megint egyedül játszott. Ahogy elkezdett felállni mindent elpakoltam ami rá nézve veszélyes, fiókokra babazár került, dugókba is. Mehetett amerre látott, sosem rohangáltam utána.
2015. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem síros,le tudod tenni a játszószőnyegre,bébihintába. ha síros,kösd magadra kendővel
2015. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!