Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Nagyon aggódóm!

Mit tegyek? Nagyon aggódóm!

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy első baba..6 hónapos nagyon megfázott.hhHörög,szörcsög,köhög,láza volt,kapott kúpot az levitte,de most hőemelkedése van,szerintem fáj a torka is,mert ha próbálom szopiztatni,nehézkesen nyel,folyik az orra,be is van dugulva. Tegnap nem tudott/tudtuk aludni lánykám nem tudott aludni mert be volt dugulva az orra,férjem meg reggel ment dolgozni,a gyerek meg ordított. Most sikerült elaludnia. Mit tehetnék érte? Csak hétfőn tudom dokihoz vinni,férjem dolgozik,és a közelben nincs ügyelet! Gyógyszertárban megtudom venni neki az orrprayt,meg ezek!
2015. máj. 16. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja és a legfontosabb ha köhög-hörög azért mindenképp megmutatnám orvosnak. 10-es voltam.
2015. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia. Írod, hogy nehezen nyel figyeld van-e elég pisis pelusa, mert könnyen kiszáradhatnak. Sajnos mi így jártunk március végén 3 napig kapott infúziót, mert annyira fájt a torka, hogy nem tudott nyelni.

Mi is nurofent, orrsprayt használtunk és rengetegszer szívtuk az orrát. A 4. naptól antibiotikumot is kapott, mert addig azt mondták, hogy csak vírusos.

Ja, ő is pont 6 hós volt akkor.

2015. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6 hónapos köhögő, hörgő, nehezen nyelő csecsemőt el kell vinni az orvoshoz. Nem lehet az a kifogás, hogy nincs közel az ügyelet.
2015. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi!
2015. máj. 17. 10:19
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a válaszokat! Már sokkal jobban van,kezd elmúlni a hörgése. Leszívtam az orrát,így sokkal jobban alszik! Csak még be van neki dugulva,azt hallottam hogy anyatejet lehet az orrába csöppenteni,ez mennyire igaz? Holnap mindenképp elviszem dokihoz!
2015. máj. 17. 12:25
 16/16 anonim válasza:
orszi-porszi, nasivin baby, az orrszívás nem lesz egyszerű mert nagyon nem szeretik, de sokkal jobb lesz neki.
2015. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!