Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fagyasztott málnából mit...

Fagyasztott málnából mit készíthetek? (nem bolti)

Figyelt kérdés

Nem bolti málna, nincs benne semmi tartósító meg ilyenek. Hanem a kertben rengeteg málna van , és leszedtem, nem ettük meg mind, és lefagyasztottam.

Turmixra gondoltam, de azt hogy készítsem? (Van itthon őszibarack is, de az nem hiszem hogy jó kombináció lenne a málnával)


2011. júl. 8. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
finom lesz barackkal, tumixold nyugodnak jegesen össze, jégkása lesz belőle. egy kis joghurttal, olyan , mint a fagyi.
2011. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam szódával úgy is nagyon finom lett:P
2011. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó lesz barackkal

joghurtba, kefírbe, túróba keverheted

gyümölcsrizs, zabkása málnával, könnyű joghurt, túrótorta málnával, málnás piskóta, mentás-málnakrémleves, barackkal és ha van még valamilyen gyümölcs otthon akkor gyümölcsleves, ilyen kis réteskosárkák málnával, málnapüré, zselé ez sült husokhoz nagyon illik, málnaszörp, rizskoch tetejét boríthatod vele, gyümölcssalátákba nagyon jó, fagyi

2011. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
turmix
2011. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!