Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kidobjatok vagy megtartjato...

Ti kidobjatok vagy megtartjatok a bebieteles uvegeket?

Figyelt kérdés
Mire hasznalja az, aki megtartja?
2015. máj. 17. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Megtartom. Óvodának, iskolának adom kézműveskedni, férjemnek apróságoknak a műhelybe.
2015. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Kidobtam mindet.
2015. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha sok lett valamiből lefagyasztok benne. amúgy legalább párat érdemes megtartani,mert vízeletet bevinni laborba is jó :-) azt meg gyerekkel tuti kell majd párszor
2015. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Párat megtartottam, egy csomót anyunak mert ő szokott csinálni erős pistát, a többit kidobtam :)
2015. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megtartottam.

Kézműveskedtünk vele, ezekből lett mécsestartó ajándéknak karácsonykor. Ebben tárolom a virágmagokat, ebben szoktam paprikakrémet eltenni. Van egy pár darab, ami jó szolgálatot tesz, ha festegetnek a gyerekek, vizesedénynek.

Szoktam adni a bölcsinek, ovinak, kézműveskedni, apró dolgokat (gyöngyök, gemkapcsok stb.) tárolni.

2015. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most tettem el bennük 47 üveg eperlekvárt. Mi ilyen pici üvegben szeretjük a lekvárt, legalábbis az epret, szilvát.


Kézműveskedünk is velük.

2015. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is eper meg málnalekvárt stb. rakok bele.
2015. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerődnek adtunk oda vagy 100 db-ot, ő is kézműves táborban használta el. Én nem tartottam meg egyet se, mentek a szelektív hulladékgyűjtőbe.
2015. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!