Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Facebookos babás nyereményjáté...

Facebookos babás nyereményjátékok?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani oldalakat ahol van/szokott lenni? Megosztós és képfeltöltős is érdekelne. :)
2015. máj. 18. 12:14
 1/4 Wiky93 ***** válasza:
Én is várom a válaszokat, pont vadászok rájuk én is :D
2015. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Sok értelme van, mivel arról szól, kinek van több ismerőse. Vagy kinek van képe ezzel nyaggatni az ismerőseit.

Egyrészt baromságnak tartom a gyereket mutogatni neten, bazári majmot csinálni belőle pár vacak nyereményért, ráadásul ezért ráírni ismerősökre...

Már csak azért sem lájkolnám senkiét, aki megkér.

2015. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wiky93 ***** válasza:
0%

Képzeld el, hogy én és anyukám anno csináltunk külön facebookot amin csak ilyen nyereményekért játszunk! Osztogazós és nevezős játékban is voltunk mindig, van külön lájk csere bere csoport, ott szívesen cserélnek az emvereket! Mi már több ezer Ft értékű nyereményeket nyertünk, egy pár értékesebbet fel is sorolnék: 10.000 Ft értékű David Jones csomag, 2főre szóló korlátlan fittness nap, 10.000 Ft értékű babás utalványok 2db is stb...sorolhatnám napokig! Szerintem jó dolog ;)

Nem értem amúgy minek írtál ide ha ez a véleményed! Nem ezt kérdezte a kérdező!

2015. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wiky93 ***** válasza:
Bocsi de telefonról vagyok..
2015. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!