Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok játszani három...

Mit szoktatok játszani három hónapos kisbabával? Ötleteket szeretnék.

Figyelt kérdés
Mi pl. használjuk a játszószőnyeget, a körforgót, énekelünk, tükörben nézegetünk. A mondókázás még nekem nem nagyon megy, ebben is tudnátok segíteni? Mely mondókát szeretik a babák ebben a korban, és közben hogyan játszotok velük?
2015. máj. 19. 11:57
 1/1 anonim válasza:

Kukucs játék, különböző csörgőket hol itt, hol ott rázod, énekelheted hozzá az erre csörög a dió...

Csikizős mondókák, simogatós mondókák.

Sok-sok hintázás, akár az öledben is, vagy egy erős kendőben, óvatosan.

Nézegetni a falevelek között átszűrődő fényeket, kendőt rázogatni neki. Mi, amikor ennyi idős volt a babám, kiültünk a kertbe, nézegette a faleveleket, fényeket az árnyékban, én meg hangosan olvastam neki. :-)

Egy üres műanyag flakonba tegyél lencsét, jól zárd le. Nagyon szeretik nézni, ahogy végigfolynak az üvegen a lencsék. Később szívesen kúsznak is utána.

Ha nem akarsz magad készíteni, nézd meg az "esőcsináló játékot" itt: [link]

2015. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!