Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik rendszeresen...

Anyukák, akik rendszeresen kimozdultok/kirándultok a baba pici kora óta: hogy oldjátok meg a pelenkázást?

Figyelt kérdés
Hosszabb kirándulásra, utazásra gondolok, elsősorban babakocsi nélkül, hordozókendőben. Visztek magatokkal ilyen leteríthető pelenkázót? Az etetését hogy oldjátok meg, ha csak részben szoptattok, részben pedig formulát kap?

2015. febr. 24. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 3 óránként pelenkáztam, vagy a kocsi hátsó ülésén, vagy a hordozókendőn. Amikor utaztam vele és 3 óra alatt nem értünk vissza (szinte minden nap mentünk, amikor jó idő volt 1 hós korától) akkor én mindig lefejt tejet vittem magammal üvegben és vonaton, autóban akárhol út közben adtam oda. Be volt csavarva az üveg polárba és a táskámban figyelt. Később tápszert is így, csak azt megette éppen langyosan is már, vagy termoszban vittem melegvizet autós utazáskor. Azért általában 3 óra alatt célbaértünk, hosszabb útra autóval megyünk, ott mégegyszerűbb a pakolás, etetés, pelenkázás.
2015. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Ráadásul a fiam anyatejesen heti 1x kakilt, a pisit meg sokáig tartotta a pelus, egyetlen egyszer volt extrém, baleset, akkor autóztunk és egy pihenőben az első ülésen szabadultunk meg a szagforrástól.
2015. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sose csináltam ebből nagy ügyet, itthon is sokszor a földön pelenkázom a lányom, sőt, mostanában (2 éves) már ő maga akarja, hogy ne az ágyon, hanem a földön cseréljem.

Kiskorától, ha elmentünk valahová, mindig nálam volt vagy a kendő, vagy később a mei tai, mivel csak hordoztam, így azt leterítve bárhol átpelenkáztam ( vonatpályaudvar fapadjától kezdve sok helyen).

2015. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!