Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiam a napokban...

7 hetes kisfiam a napokban igen sokat van fent, főleg délelőtt és utána ha alszik akkor is nagyon nyugtalan. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Elaltatjuk és utána 20-30percre felriad, sír egy kicsit, újra altatjuk és kezdődik az egész előlről. Nem éhes, nem fázik, nincs melege... úgy tűnik nincs baja neki csak nyűgös. Lehetséges ez? Ma már front sincs, arra sem foghatjuk... Mit tehetünk? Ha fent van, mivel tudom lekötni?
2008. aug. 30. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is olyan 7 hetesen kezdte el,h nem nagyon alszik nap közben.Ezt tényleg úgy értsd,h reggel 8tól este 8ig 1,5 óra két részletben.Ma éppen rekordot dönt,nem tudom,h mikor aludt legutóbb egyhuzamban két órát,és még mindig alszik.Szinte hihetetlen.Kitartás.

Ami nálunk bejött az a zenélős forgó,nagyjából ennyi idős volt mikor felfedezte,h neki olyan is van,és majd kicsit később a kiságy fölé kötözött játékok,amiket elér a kezével.Esetleg egy mosolygós lufit is belógathatsz neki,barátnő fia imádja.Béka nemrég felfedezte a pillepalackot,főként a visegrádis tetszik neki nagyon.

Az elalvást én cumival szoktam segíteni.Lehet mondani,h rászokik stb,de inkább mint a kezét szopja.

2008. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Persze miután leírtam a kérdést, elaludt és mint a bunda alszik :) de azért délelőttönként fent van és lesz is szerintem! Köszi a tippeket játék ügyben!
2008. aug. 30. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Most már egyre többet lesz fent nappal.Az én Picurkám most 10 hetes és vannak napok,amikor rengeteget alszik,és van olyan is amikor nappal csak kb. 5órát.Olyankor nem tudok mit csinálni,játszom Vele,felveszem,ringatom.Valószínűleg a pocija fáj,legalábbis az enyémnek ez a nyűgös napok oka.
2008. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!