Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes fiam nagyon nyugtalan...

6 hetes fiam nagyon nyugtalan tegnap este óta. Lehet, hogy az időjárás változás miatt? Éjjel alig aludt és délelőtt sem tudtam elaltatni. Most talán a teraszon a bébihordozóban ellesz a köv. Evésig.

Figyelt kérdés
Kicsit ráadásul hasfájós is, a lenyelt levegőt nem mindig tudja kiböfizni, pedig sokáig paskolom.(Espumisannal is próbálkozom )A bébihordóban ugye nem feszül a pocija, gondolom ezért szeret benne.De nem lesz ebből baj? Nem lehet, hogy éjjel ezért nem akart aludni az ágyában ?
2009. máj. 12. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha hasafájos akkor mig kinem növi nyügösködtök salynos!Ha ott van csöndbe akkor jó neki én meg probálnám ki venni hátha nem ébred föl és a kiságyba tenném.
2009. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én fiam se nagyon akart aludni éjszaka, hajnal 2-kor még vigyorogva markolászta a ruhámat, ahogy feküdt mellettem, de nagy nehezen elaludt

délelőtt nekem sem aludt, de hál istennek jó kedve van, nem nyűgös - és most végre elaludt a hintában

lehet, hogy az időjárás miatt van - én már éjszaka azon aggódtam, hogy elkezdi felcserélni a nappalt az éjszakával, de ha neked sem aludt, akkor van remény, hogy nem így lesz :P

2009. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom áttennia z ágyába, mert felébred rá és kezdődik előről...

Egyébként én is azon aggódom, nehogy felcserélje a nappalt az éjszakával! Az elmúlt napok meleg időjárása miatt nappal is kénytelen voltam behúzni a sötétítőt, hogy ne legyen a szoba 30 fokos. Remélem, nem ez keverte meg!De úgy látom, a front több babát is megviselt- úgyhogy reménykedem !

2009. máj. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!