Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 6 hónapos babámnak...

Majdnem 6 hónapos babámnak mitől lehet acetonos a lehelete?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
gyerekeknél nem tudom, de az acetonos lehellet általában cukorbetegségre utal. keresd fel a gyerekorvost!
2010. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emlitsd meg a dokinak, előttem iró jól mondta.
2010. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Kérdés:


Mit jelent, ha egy egy éves babának néha acetonszagú a lehelete?

Válasz:


Általában nem jelent betegséget. Az ilyen gyermekek viszonylag kevesebbet isznak és ez okozza a jellegzetes szagot. Emellett ok egészségesek, nincsenek kiszáradva. Gyakrabban meg kell kínálni oket folyadékkal, vagy az étrendjüket folyadékdúsabbá kell tenni. Ha azonban ez hasmenés-hányás közben-után jelentkezik, lázas állapotot követ kóros mennyiségu folyadékveszteséget jelenthet, így ilyenkor szigorú és ellenorzött folyadékbevitelre van szükség. Ha fokozott étvágy mellett fogyás, gyakori vizelés figyelheto meg az aceton szagú lehelet mellett laboratóriumi vizsgálat szükséges.

Dr. Gömöri Ágnes"

2010. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy azért mert kevés folyadékot iszik.

Iszik már egyáltalán vizet?

Vagy szopizik? Mert annak fedeznie kéne a szükségletét

2010. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kevés a folyadék.kínáld többször inni.nálunk is ez volt a probléma,de most hogy többet iszik már nem vettem észre nála.

/S/

2010. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam valahol,hogy fogzáskor is lehet egy babának "szájszaga".
2010. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!