Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos kislányom foga...

19 hónapos kislányom foga letört, mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés

Annyira fáj a szívem :-(

Tegnap apjával volt és akkor történhetett! A felső metszőfogából tört le egy darab, sajnos látszik.

Most vettem észre, mikor öltöztettem!


Mi fog történni ezzel a foggal?

Természetesen holnap viszem orvoshoz, de basszus, hogy nem vettem észre???:-((((

Akkor ma is vihetem volna:-(((

Ha esetleg Budapesten tudtok jó gyermekfogaszt, kerlek írjatok!!!!


2015. máj. 19. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tömik neki és visszaépítik, nem is fog látszani.
2015. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
enyémnek is letört a fogából de csak pici. nem csináltak vele semmit, nem pótolták. annyi, hogy nem ér össze az alsó és a felső fogsorából az első 2-2 foga, így harapni nem tud elől, csak oldalt, illetve már ugye a 3asai összeérnek.
2015. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejfogat nem fognak visszaépíteni, kicsit megcsiszolják, megtisztítják és ennyi.
2015. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak is letört a fogából egy darab. Voltam fele fogorvosnál és semmit sem csináltak vele. Telefonon hívtam még 2fogorvost,de mind azt mondta, hogy nem csinálnak vele semmit.... :(

Neki nem annyira feltűnő a letört foga, de belülről az a letört éle meg van barnulva. Olyan mintha rossz lenne, de igazából rögtön a törés után megbarnult- de csak egy kicsit - azt hittem teljsen tönkre fog neki menni, de nem. Ugyanannyira az a kis barnaság van csak a fogélen, mint egy éve. Mossuk rendesen neki, és vigyázunk rá, hogy ne romoljon. Nagyon sajnálom, mert olyan szép fogsora volt. A mosolyán nem látni annyira, inkább csak nekem tűnik fel.

2015. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős körben van egy kislány, már suliba jár, de 2 éves kora körül leesett a kismotorról, és az első fogát kiverte. Elvitték orvoshoz, de nem tudott vele semmit csinálni, fogváltáskor kinőtt a csontfog. Addig meg lyuk volt elöl.
2015. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!