Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sir mindig? Ha 3.40dkg...

Miért sir mindig? Ha 3.40dkg mérés előtt, utána 3.50dkg, akkor mennyit evett? (bocsánat ha hülyeséget kérdezek)

Figyelt kérdés
10dkg,az oké,az 100 ml lenne?
2015. máj. 24. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, kb. annyi. Én legalábbis így számolom.
2015. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Annyit, amennyi a különbség. 3400 gr, és 3500 gr. Tehát 100 gr-ot evett, kb. 100 ml-t. Bár a mérlegek nem mindig pontosak. Mennyi idős a babád? Talán éhes, vagy levegőt nyelt.
2015. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

5 napos,de keservesen sir az etetések között,de már én is,mert nem tudom mi baja... :(

Volt hogy 20 percenként tettem cicire,akkor is ez volt,már kivárom a 2órát,de most is ez van.Mi lehet a baja?Már most fájhat a hasa?Vagy sok vagy kevés neki ez a mennyiség?

2015. máj. 24. 13:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasfájás.
2015. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

A mennyiség jó, többet nem szoktak enni, mint amennyi kell, inkább kevesebbet. Talán nem jó technikával szopik, és levegőt nyel mellé. Büfizni szokott?

Sokszor nagyon banális dolgok miatt is sírnak, pl. fáznak, melegük van, gyűrött a ruha, vagy a pelus, álmos, sok a fény, kényelmetlen a testhelyzet...próbálkozz, ha hideg a keze, akkor fázik, stb.

2015. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy az én gyerekeim nagyon mohók voltak, sokat ettek gyorsan, aztán persze sírtak, fájt a hasuk. A kicsi rossz technikával szopott, neki kb. ilyen hamar el is kezdődött a hasfájás. Adtam neki cseppet (Infacol), igaz pár nap kellett, de jobb lett tőle.
2015. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Infacol és Biogaia.
2015. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 7-es jót ír. Mindkét gyermekünknél ezt a kombinációt alkalmaztuk. A fiam nagyon hasfájós volt, amint elkezdtük adni ezeket, megszűnt. A pici automatikusan kapta, nincs is hasfájás:-)
2015. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Leghamarabb kedden tudjuk beszerezni ezeket sajnos :(

Vizet adhatok neki ha fel forralom?Mert babaviz sincs itthon.

2015. máj. 24. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha 5 naposan 100 ml-t szopik, akkor nem csoda hogy sír. Nem kevés mennyiség az egy ilyen aprócska babának. Bizony fel is kell azt valahogy dolgozni, és ugye még elég fejletlen a gyomrocskája. Szóval kitartást kívánok, a hasfájás egy fránya dolog, de ha megedződik, nem lesz gond.

Nekem két lányom van, és az első nagyon sokáig sírt, de a másodikat sem kerülte el a hasfájás sajnos. Az Infacol valamennyit segített, de igazából "ki kellett nőniük".

2015. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!