Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam meg anyósomnak,...

Hogy mondjam meg anyósomnak, hogy ne jöjjön a babához?

Figyelt kérdés

Négy napja szültem, de folyamatosan jönni akar.

Én fáradt vagyok, a babával szeretnék lenni és egyenlőre egyedül is meg tudom oldani a dolgokat.

Anyósom nem segíteni jön csak a babát felkelteni és kézbe tartani.

Vaga hagyjam a férjemre, hogy ezt ő intézze el?


2015. máj. 25. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Én először szólnék a pátomnak h monfja meg neki h pihenni szeretnél és amúgy sem kell h mindennap jöjjön. Ha ez nem hat akkor magam mondanám meg h kiszeretném pihenni magam, heti 1x elég ha jön.

Mondjuk én nem engedném h kézbe tartsa, felkeltse az biztos.

2015. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki,hogy ne haragudjon,de nem szeretnéd ha jönne, majd ha segítségre van szükséged szólsz. Ha babázni akar, kicsit legyen türelemmel amíg összeszeded magad.
2015. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hagyd a férjedre inkább.
2015. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én sem hagytam. De míg kimentem a szobából addig ő kivette. Rá is szóltam, de nem igazán vette magára.

Köszönöm akkor rá hagyom a férjemre, hogy ezt intézze el ő.

2015. máj. 25. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne engedd neki kivenni, felébreszteni. Minddketten szóljatok rá.
2015. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyszeruen nem ertem az embereket ,hogy miert nem tartjak tiszteletben ilyenkor az anyukat.miert nem kepesek kivarni azt a 6 hetet...

nyugodtan mondd meg!ha nem fogja fel nem kell beengedni:)nem szeretem ha valaki tapintatlan es eroszakos ,nem veszi eszre magat.

az en anyosom is ilyen.nem egyszer oda kellett hogy szoljak neki erelyesebben.persze nem ugy indult ,de ha szepen mondtam ,hogy ne ,mint ha a falnak beszelnek.azt hiszi csak keretem magam ,ha nem kerek a segitsegebol ,pedig ez nem igy van olyankor persze siras a vege a reszerol ,sajnalom mert nem rosszindulatu de ha valaki ertetlen az nagyon bosszanto...

2015. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj ezek az anyósok!

Nyugodtan szóljon neki a férjed, ha nem hatja meg akkor mondd meg neki te is! A ti babátok, nem segíteni akar csak a gyerkőcöt zavarni...nem is értem az ilyeneket!!

2015. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ismerős. nálunk az volt,hogy CSAK enni volt nálam. már a kórházban is,reggel 9től este 9ig mások kezében volt. megjelentek,ki is kapták a kezemből. volt,hogy magamra kötöttem,és erre felkeltették úgy,hogy rajtam volt. elhúzták a kendőt,hogy hozzá férjenek,és felrázták. tapasztalatból mondom,ilyenkor szólj. én nem szóltam,és nagyon csúnya összezördülés lett belőle,mikor már a kezemből is kikapta,hogy megeteti ő. szólj,ha rám hallgatsz,inkább szólj most finoman,hogy te vele akarsz lenni,majd jöjjön később most még ne. az,ha átszoknak, aztán egész nap másnál van,több dologból nem jó. 1: tejed az nem lesz. ezt hidd el,így van,hiszen ha nincs is nálad,nem lesz. 2:a baba úgy kézbe szokik,hogyha később anyós elkezd ritkábban átjárni,na te pisilni se tudsz majd lemenni,mert úgy kézbe lesz szoktatva. 3: te meg csak magadba fogsz fortyogni egész nap. a férjedre nem hiszem,hogy tudod hagyni.ezt a férfiak nem értik... meg az anyukája... tuti nem fogja neki mondanihogy ne jöjjön. de azért próbáld meg,hátha
2015. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaaj, és miért kell felkelteni egy pici babát?? Komolyan én kiakadok ettől. Nekem nem anyós, de közeli rokon valahogy mindig akkor jött amikor aludt a kis fiam, mondtam is neki hogy most alszik, erre ő, hogy nem baj csak megnézi. Ja, aztán meg olyan hangosan beszélt az alvó gyerekhez, hogy persze hogy felébredt. Most komolyan. Ők örülnének hogy ha alvásból felébresztené őket valaki? Pláne nem egy 4 napos babát. Anyósod nincs se rád se a babára tekintettel. Nekem a saját édesanyám nem jött át csak 1 hét múlva és nem ébresztgette és vette ki. Borzalom. Párod beszéljen az anyukájával, hogy kicsit vegyen vissza.
2015. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!