Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy mondjam meg a herpeszes...

Hogy mondjam meg a herpeszes anyósomnak, hogy ne puszilgassa a gyereket?

Figyelt kérdés
Az a szokása, hogy majdnem a szájánál puszilja meg a kislányomat. Borzong a hátam, amikor a herpeszes szájával a gyerekhez ér...Nálunk szerencsére senki sem herpeszes.

2013. nov. 10. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az mindegy, h a szájánál vagy az arcán puszilja meg, a lányod akkor is elkaphatja.

Mond neki, h amíg el nem múli, legyen szives nem puszilgatni, mert elkaphatja.

2013. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg ra kellett volna szolnod h legyen szives akkor csokolgatni a gyereket ha nincs semmifele fertozes a szajan. Ha tetszik ha nem es ha ezen megsertodik szaeni ra magyaran mert a herpesz olyan ha egyszer mar kijott akkor mindig ki fog. Erre a gyerekednek semmi szuksege.
2013. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első próbálkozásnál határozottan rászóltam volna, hogy ezt nem engedem meg. Nem az én hátam borzong, hanem ő hagyja abba! Azonnal! Szerintem ez annyira alap, nem is értem, hogy maradhattál csendben!
2013. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, kertelés nélkül. Apósom, amíg herpesze van, sehol ne puszilja meg a gyereket, mert ő is elkaphatja. Ugye ezt maga sem kívánja a kis unokájának?
2013. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a másfél hetes babámat puszilgatta így össze, de későn vettem csak észre, mert valamivel, gondolom alapozóval jól el volt fedve. Azt hittem agyvérzést kapok. Persze utána kérdeztük tőle, hogy mégis ez mikori herpesz?? Na velem azóta nem beszél (2 hónapja) de lesz.rom.
2013. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!