Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja nagyon nagyon szenvedü...

3 napja nagyon nagyon szenvedünk. Hulla vagyok. Mi ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés
Anyukák! Segítsetek, mert már ki vagyok. A 7 hónapos kislányom nagyon jó alvó volt. Nem csak napközben, de éjszaka is. Este már nem ringatom, mert kaján bealszik és lerakom. Nappal szoktam ülve ringatni de az se tart 10 percig után le tudom tenni és alszik. Viszont 3 napja folyamatosan nyünnyög, hümmög akármit csinálok. Ha felveszem és járkálok vele is ugyan úgy hümmög, ki akar ugrani a kezemből. Altatni sem tudom. A védőnőmet felhívtam, hogy ilyenkor mi van, azt mondta a foga és hogy kenjem be az ínyét meg adjak neki panadolt. Adtam is, de a helyzet nem javult...akárhova teszem csak sír és sír...járkálnék én vele de az se jó. Nem tudom mi nyugtatná meg. Lenne valakinek valami tippje? Sajnálom szegénykémet nagyon, de már én is kivagyok a 3 napja tartó folyamatos fennléttől.
2015. máj. 26. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs segítséged, hogy aludj pár órát? Nálunk csak az használt, hogy megvártuk, míg elmúlik. Más nem jött be :(
2015. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi segítségem :( A párom külföldön dolgozik, rokonok meg messze vannak. Teljesen egyedül vagyok. A férjem is csak pénteken jön haza sajnos.
2015. máj. 26. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Citromfű teát nem próbáltad? Viborcul kúp? Chamomilla? Ezek jók szoktak lenni általában. Valamelyik hátha használ!Keress rájuk!
2015. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak 3 napja? :) Nekünk az első egy év volt ilyen! Én aztán tényleg mindent kipróbáltam. Először hasfájós volt, majd az elmúlt akkor aludt kb 2 hétig, aztán jöttek a fogak/mozgásfejlődés/szep. szorongás! És ő csak cipelve aludt el. Tudom ez nem nyugtat meg, de 3 nap miatt ne legyél így kiborulva! :)
2015. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, mintha csak én írtam volna.Mi 1,5 évig nem aludtunk egy jót. :(
2015. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most biztos le fognak pontozni, de egy 7 hónapos baba már nem is olyan pici!? Ha ki akar ugrani a kezedből, tedd le a játszószőnyegre, lehet, hogy ebben csak a mehetnékje van. Hagyd had mászkáljon!
2015. máj. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11 hónapja nem alszom...
2015. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, én a kislányommal voltam úgy, ahogy az előttem szólók írták. Hasfájós volt, 4 hónapig minden este 6-tól fél 8-8-is üvöltött szegénykém, az infacol kicsit segített. De nem ez volt a gond igazából (a védőnőm kiságyfóbiának nevezte és jót nevetett rajta, na én nem annyira, mikor szó szerint fél éven keresztül napi max fél-1 órát aludtam, mert a drágám, ha csak megpróbáltam lerakni, egyből sírt, sokszor meg se mozdultam csak megérezte a szándékot és már nyílt a szeme!

Ennek ellenére én nem hiszem, hogy a foga, az én fiam is ezt csinálja kb. 4-5 napja, amúgy vele semmi gondom, de, ha felveszem ő is ki akarja rúgni magát a kezemből. Ő 9 hónapos és biztos nem a foga, mert már 6 kijött neki, ráadásul 4 egyszerre és észre se vettük rajta, csak egyik nap pelenkázásnál láttam, hogy fehérlik ott valami, ez 1,5 hónapja volt, viszont most ő is ilyeneket produkál, a pelenkázás meg kész rémálom csavarja, tekeri magát, sokszor a body-t nem tudom kigombolni, mert arra az 1 másodpercre se marad nyugton és úgy üvölt, mintha nyúznák! Én az időjárásra tippelnék, már csak azért is, mert ahogy írtad nem sír (tehát szerintem nem fáj neki semmije) csak valószínű, hogy a frontok és a hirtelen hőmérséklet ingadozások teszik nyugtalanná. Tedd le a játszószőnyegére, ülj le mellé, add neki oda a kedvenc játékát és javasolnék egy kellemes, nyugtató zenét is, nagyon szeretik a komolyzenét, ha van egy baba cd-d, vagy egy kellemesebb komolyzenei cd-d, tedd be neki!

2015. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!