Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz, hogy szőke, kék...

Tényleg igaz, hogy szőke, kék szemű fehér bőrű babák betegesebbek?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam ilyen,és fél év alatt már 3szor volt megfázva...
2010. febr. 26. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a tapasztalatom. Szerencsére (ebből a szempontból) az én fiam barna hajú, barna szemű és bőrú, de a környezetemben lévő szőke hajú, világos bőrű babák mind nagyon betegesek.
2010. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A védőnőm szerint nem betegesebbek, csak hajlamosabbak mindenféle allergiára. A mi fiunk is ilyen "északi" típus, eddig szerencsére semmi gond.
2010. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen, de nem mondanám betegesnek. 13 hónapos, egyszer volt náthás (csak az orra folyt, más tünete nem volt) és kétszer volt 2 napig lázas (itt sem volt más tünet). Viszont valóban nagyon érzékeny a bőre és nem bírja a tejtermékeket.
2010. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerencsére egy cáfolat!:)

Az én gyerekem már 2 és fél éves ráadásul tápszeres volt. Ez alatt az időszak alatt 1-szer volt megfázva és 1-szer volt lázas. Semmi más problémán nincs és nem is volt.

2010. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez befolyásolja a betegségeket.Lehet kicsit gyengébb az immunrendszere.Sok finom kaja meg sok friss levegő.Edzeni kell a kölköt:-)
2010. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az én lányom se rosszabb vagy jobb a betegségek terén, mint más haj és szemszínű baba.
2010. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is szőke, kékszemű fehér bőrű. 2 és fél éves és most volt először beteg (náthás).

Viszont én is úgy tudom h allergiára hajalmosabbak így én mindent betartottam ilyen téren, 6 hóig csak szopott, majd utána fokozatosan jöttek a kaják, 1 éves kora után kapott csak rendes tejet (14 hósan). Tejet, tojást nem adtam csak 1 év után. Glutént pedig 9 hótól.Egyenlőre lekopogom de nem tünik allergiásnak.

2010. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 15 hónapos, szőke, kékszemű, alég világos bőrű. Még SOHA nem volt beteg!
2010. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!