Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1eves baba ehet már epret?...

1eves baba ehet már epret? Hogy vezessem be?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan várnak vele 3 évig, mert a kis magok allergizálhatnak. próbáld meg a nagyobb szemeket meghámozni. Kicsit viccesnek tűnik, de szerintem így lenne érdemes. Szóval először csak a belsejét add.
2015. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi nem mertük adni neki, de lehet semmi baja nem lett volna tőle. Először kb 2,5 évesen kapott ( a mi lányunk nem volt se allergiás, se hasfájós). Ha nem hasfájós v érzékeny alapból bármilyen ételre, akkor próbáld meg.
2015. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom- legalábbis nekem így mondta még a védőnő, hogy másfél éves korig még megpucolva sem lehet adni, mert gyakran allergizál. Én várnék vele a helyedben.
2015. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, de még nem mertünk neki adni. Anyós szerint kenyérrel kell elsőnek bevezetni, mert akkor kevésbé allergén. Persze ezen én is nevettem, de ki tudja :D Mondjuk az én fiam biztos nem enné meg kenyérrel :) Ismerősöm adott már a 10 hónapos kislányának most epret, de nem lett tőle baja.
2015. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hos a babám. vedono azt mondta hamozzam meg, eloszpr csak egy-ket szem kozepet adjam es ha nem.pottyos nem faj a hasa, adhatom. 4. napja kapja semmi baja imadja:)
2015. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék! Allergén, az igaz, de nem csak ez a baj, hanem a sok apró mag, amitől meg is fulladhat! Vagy ne adj, vagy hámozd meg és legyen otthon Fenistil csepp! Én úgy adtam, az epret, hogy előtte bementem a gyerekorvoshoz és szóltam, hogy mit akarok neki adni, írjon fel antihisztamint, Fenistil cseppet adott. Hál istennek nem kellett (nem allergiás), de hámozás nélkül 3 éves korig én nem adtam!
2015. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!