Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós gyereknek melyik...

16 hós gyereknek melyik babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem tudok dönteni,mert kisfiam még mindig sokat alszik,így kényelmes babakocsi kellene,és persze könnyedén használható is legyen egyben :/


2015. máj. 27. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idős gyereknek én már nem ruháznék be ilyen drága kocsira. A mostanival mi a gond?
2015. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most is Peg Perego kocsink van,de én vagyok a harmadik tulajdonos,és kezd rajta meglátszani. Addig szeretném eladni,míg lehet. Használtan néztem a többit is,de szebb állapotban. A kérdésem újra,hogy melyiket a kettő közül?
2015. máj. 27. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Én beruháznék, ha telne rá, főleg ha lesz több gyermek is.


Sajnos nem ismerem ezeket a kocsikat, remélem nem bánod, ha ajánlok egy harmadikat. Quinny zapp xtra 2-t.


Kéyelmes, könnyű kezelni, iszonyat kicsire csukható.

2015. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Pliko P3 volt, szerettük, ajánlom.
2015. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a brendonos p3 van. 22 honapos lanyom kenyelmesen elfer benne. Konnyen kezelheto, jo minosegu babakocsi. A legjobban a kupolajat szeretem,ha kinyitom a cippzart meg jobban ralatok a gyerekre. Egy gondom van vele: ket kezzel lehet csak tolni. Ugyhogy meg mindig keresem a legjobb esokabatot...
2015. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok :)
2015. máj. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!