Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barceloába utazott már valdaki...

Barceloába utazott már valdaki 13-15 hónapos babával?

Figyelt kérdés

Milyen papirok kellenek? Mit èrdemes becsomagolni? Hogy lehet elkerülni a betegsègeket? Mijen védőoltàs kell?

Mit èrdems megnèzni?

Hogy viselte a kicsi az utat?


2015. máj. 27. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Babának legalább személyi kell. Spanyolo-ban mindent lehet kapni, semmit nem érdemes sokat vinni. Barcelona nem a trópusokon van, hogy különleges kórságokat elkapjatok. Megnéz? Mivel a baba még babakocsis, így gyakorlatilag bárhová el tudtok jutni. Vegyél egy útikönyvet, amit neked tetszik. Tele van a város metróval, jól lehet közlekedni. Elég sok a játszótér is. Pl a Güell parkban a látnivalók egy része fizetős, de mellette van egy ingyenes rész (a nagyobb rész), mindjárt a bejárat mellett egy pici játszótér. Én ott futtattam az enyémeket egy darabig. Minden látnivalóhoz meg tudod itthonról venni időpontra a jegyet, így várni sem kell. Igaz, egy kis előreszervezést igényel a dolog. Jó lesz :)
2015. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barcelonába? Védőoltás?
2015. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól van na :-) mindenre fel akarok kèszülni, nagyon para mami vagyok :-)
2015. máj. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!