Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen nyűgös a babám...

Miért ilyen nyűgös a babám folyton? Más babája pedig mindig nyugis.

Figyelt kérdés
Lányom most 7,5 hónapos, de iszonyatosak a napjaink. Egyik pillanatban szépen eljátszik, másik pillanatban nyöszörög, majd sír. Egyébként újszülött kora óta sírós típus volt. 6 hónaposan úgy éreztem változott, több hétig nyugodt baba volt, most megint megy az őrület. Álmos, aludni napközben nem akar, inkább sír. Már neurológushoz is elvittem, semmi baja. Chamonillát adtam neki, de örökké azt sem lehet adni. Fogunk még nincs. Úgy érzem, csak az én babám ilyen problémás, és nem nyugodt baba.
2015. máj. 31. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Jé, érdekes, az én 7,5 hónapos kislányom is ilyen. Szépen játszik, elvan, berreg, sikkangat, majd elfárad, nyöszörög, sír. Aztán megint játszik, berreg nézi a nővérét, majd megint nyöszörög, sír, ha éhes. Meg még ott van, hogy játszik, nézelődik, majd megint ordít, hüppög, ha kimegyek a szobából. És van olyan is, hogy csak úgy felzokog, a kezét tömi a szájába. Lehet, jönni fog a foga.

Talán azért, mert ilyenek a babák, és ők sem egyformák. A nagyobbik lányom könnyebb eset volt, ő volt a "nyugis baba". A kisebbik születése óta érzékenyebb, ragaszkodóbb.

Ja, és ha túl fáradt, ő képes percekig sírni, kis megszakításokkal, ágyában forgolódva, amíg végre el nem alszik.

Lehet a te kislányod is ilyen, főleg, ha semmi neurológiai, szervi oka nincs.

2015. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a fiam, ő két hónapos koráig szinte semmit nem aludt nappal, szórakoztatni kellett, ölben volt el csak sokszor. Ahogy nő, egyre jobb a helyzet, de mégmost is rengeteg figyelmet igényel. Nagyon vidám, huncut baba, s tudja, hogy számíthat ránk. Az elején én is azt gondoltam, csak az én gyerekem ilyen, de ez nem igaz, s amúgy sem lehet mást tenni, úgy kell szeretni, ahogy van. Szeretjük is gyönyörű, egészséges és intelligens baba.
2015. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!