Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton nyűgös, sírdogáló...

Folyton nyűgös, sírdogáló babák anyukái, hogy bírjátok? Én már kikészülés határán állok. Hagytátok sírni a kicsit? Párom szeretné.

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 6 hónaposak. Kezdetektől fogva sírós, most meg nyafogós, majd sírós, hiperérzékeny szerintem. Igazi többemberes baba
2015. ápr. 15. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is sírós, napi 15-20 sírás és emellett a nyafi. Mindig felveszem és megnyugtatom, másképp egész nap sírna. Egyedül nevelem.
2015. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én magamra kötöztem, mikor nagyon nem lehet vele bírni, akkor hatásos a séta vagy a kutyánk behívása. Őt különösen szereti nézegetni.
2015. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nehezen. én sem akarom sírni hagyni,de így meg kb semmire nincs időm. (max ha fél kézzel csinálom,vagy a hátamra van csatolva de már van súlya)mondjuk ő nem hisztiből sírdogál,első 5 hónap hasfájás,aztán reflux. az jobb lett gyógyszerrel,erre most jön az első 2 fog. szóval valami mindig van. néha szinte érzem ahogy az idegeim sorba elpattannak és elhalnak. nekem is mondják sokan,hogy hagyjam sírni,de nincs szívem hozzá,ez van
2015. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányom. Egész nap nyafog, sír. Pár percig eljátszik, aztán jön a nyafogás. :S

Ha hagyom sírnia, akkor taknya-nyála egybefolyik, vörös a feje, szörnyen néz ki. És abba sem hagyja. Vagyis biztos abbahagyná, de én nem bírom szegényt hallgatni, ahogy sír.

Énis érzem néha, hogy itt a vége, nem bírom... nem tudom mit tegyek.

Fiam 3 éves, vele ilyen baj nem volt.

De a kiscsaj... hát nem találok szavakat :((((((((

2015. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1es bekattanék a 20 órától

3

2015. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek a többemberes babáknál beválik a sírni hagyás?
2015. ápr. 15. 11:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be. :)
2015. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak van valami oka amiért sír, hasfájós, melege van akármi? Vagy unatkozik? Próbálj megoldást találni ezekre, de ha mondjuk nem ordít csak éppen "nyekereg" egy kicsit a ágyában nem rohannék azonnal, hanem hagynám, hátha magától megnyugszik. Vagy kipróbálnám, hogy esetleg nem megyek oda rögtön, ha rázendít, hanem először csak beszélek hozzá, utána ha nagyon nem válik be felveszem. De szerintem nem mindegy éppen miért sír, milyen helyzetben, mert aszerint az sem mindegy hogy kezeled, más eset ha nappal sír és az is más ha éjsaka.
2015. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Játék közben is elkezdi:űűűű, mintha unatkozna.Végül egyre jobban...és sír. Hason is erőltetni kell, pedig az izmainak erősödnie kell, a cipeléstől nem lesz erősebb. De ma amúgy kézben is űűűű-zött...
2015. ápr. 15. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:

:D nekem hühühühü van,vagy höhöhöhö. morcosabb kedvében meg óriás hűűűűűűűű :D ilyenkor szerintem valami nem tetszik neki

3

2015. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!