Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van olyan babája...

Másnak is van olyan babája aki sosem volt nyugodt, csendes, mosolygós, hanem folyton sírós, nyugos, nyoszorgos? én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
11 hós a lányom,az elejétol kezdve nagyon nagyon nehéz vele. iszonyat sírós. pár hetes volt mikor elvittuk dokihoz mert megállás nélkul orditott. tetotol talpig átnézték,és mondták semmi baja, készuljunk fel ki fog minket késziteni.szó szerint ezt mondta.és igaza lett, mai napig sírós, nagyon sokszor levegot sem vesz sirás kozben. ma is egész nap sírt, orditott is de inkább hangosan nyoszorog, nyavicskól. egy órat aludt ma egész nap, és egész nap sirdogált.babakocsiban is nyoszorog,dobálja ki magát belole. egyedul ha járkálok vele kézen fogva az tetszik neki.ínyét kenegetem, 2 foga van eddig. sokat van kézben,de ha leteszem uvolt. vagy megnyugszik,de amint elmegyek mellette visit.egész nap csak a mosogépet volt idom berakni és kiszedni.ennyi a házi munka.
2015. ápr. 18. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek!!

De hát csak van valami oka, ha egy baba egész nap sír, az nem lehet normális. Persze, mindenkinek van nyűgösebb napja, de hogy állandóan. Ott valami csak nem jó. Védőnő, gyerekorvos mit mond erre?

2015. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első hozzászólásban lehet valami. Az én kislányom is ilyen volt, de csak 9 hónapos koráig. Aztán lassan, de elmúlt. Nálunk is volt vér és vizeletvizsgálat, de minden normális volt. A mai napig nem jöttünk rá, hogy mi volt a gond, vagy mit csináltunk esetleg rosszul.


Kitartás. Tudom nem könnyű.

2015. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nekem 11 hetes, az elején hasfájós volt, aztán kiderült refluxos és azért sírt,amióta azt kezeljük csak a szél és a kettős front viseli meg,no meg ha én nem, figyelek arra,hogy mit eszem.

ma pl ő is ha leraktam sírt nagyon, most aludt el szegénykém

Ha gondolod írhatsz privátot

2015. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
azt mondták ilyen a természete.kétszer voltunk korházban,minden vizsgálaton. már a gasztros kiirta nekunk a laktozmentes es fehérje mentes tejet,annak ellenére hogy a vérben nem mutatott ezekre alergiát.de azota sem javult a helyzet. két doki mondta hogy o ilyen,vannak ilyen tipusok. csak valahogy én nem találok ilyen anyukát aki ezt átéli amit én.
2015. ápr. 18. 20:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Foglald le valamivel, játssz vele. Ha gurítgatsz előtte egy labdát, akkor is csak sír?
2015. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

igen o is refluxos még mindig,de semmit nem adnak rá.csak gastrotuss babyt ajánlottak de semmit nem ér.

kulonben reggel is visitva ébred,meg egyszer kel hajnalban enni,akkor is orditva.más babája csendben,mosolyogva ébred??

2015. ápr. 18. 21:00
 7/17 A kérdező kommentje:
ha játszom vele akkor persze elvan egy darabig,vagy foleg ha járkálhat. de a nap tobbi részében,pl ha wcre megyek,foznom kell,takaritani,semmivel nem tudom lefoglalni,semmi nem kell neki se uveg,se edény, se játék csak becsukja a szemét és ordit.
2015. ápr. 18. 21:03
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor menj másik dokihoz, olyan nincs hogy a refluxra nem adnak semmit. És a rendes kajától is bukik vagy csak a tápszertől.

Más irányú vizsgálaton is voltatok?-izomtónus, idegrendszer?

Leülsz vele, csörgőzől, labdázol, énekelsz ő meg csak bömböl?-és az orvos szerint ez normális?

2015. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen babák, én lányom sem egyszerű eset, de azért nem ennyire vészes, ha pedig én is ki vagyok merülve testileg-szellemileg még nehezebb kreatívan lefoglalni. Ami nekünk segít az ilyen napokon, ha kint vagyunk sokat a játszón, órákat is, hogy elég inger érje, vagy mesét nézünk, attól megpihen egy kicsit a pörgésből. Esetleg próbáljatok ki ringatót, az is jó, kis kimozdulás, a gyerekek szeretik a társaságot. Amúgy az én lányommal akkor nehéz nagyon ha unatkozik, olyankor cirkuszi bohócként kell üzemelni :-), de az piszok nehéz dög fáradtan. Kitartást, minnél többet tud majd mozgásban is, szellemileg is, annál jobban eloesz majd. Menjetek sokat ki, gyerekek, emberek közé.
2015. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
más irányu vizsgálatrol nem volt szo. nálunk nem adnak refluxra semmit,csak suritot. purék esetén is csunyákat bufizik,hallom járkálni a kaját,de nemjon ki.sokszor játék kozben is elkezd fulladni mert valami feljon,nyeldekel,majd valami átlátszo nyálszeru jon ki a szájábol.nemtudom ez végett ilyen...vagy még az idegrendszeri vizsgálaton nagyon gondolkodom.
2015. ápr. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!