Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mibe viszitek ki babátokat...

Ti mibe viszitek ki babátokat sétálni?

Figyelt kérdés
most voltunk szombaton 3 hetesek mennünk kell a városba ügyeket intézni, kérdésem az lenne hogy mibe vigyem ki? elég jó idő van, elég a hosszú ujjú bady vékony kis nadrág meg egy melegitőfelső?
2015. jún. 1. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Három hetest, ujjatlan badyban és vékony nyári nadrágban vittem ki, zoknival a lábán és reggeli órákban adtam rá egy cipzáras hosszú ujjú felsőt, amit később levettem. 28 fok felett csak a body volt rajta meg a zokni.
2015. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem elég, de azért vigyél takarót magaddal :)
2015. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szépen írsz három hetes létedre... :-)


Az én fiam áprilisi, én inkább mindig túlöltöztettem, mint lengén. Csak bőven 30 fok felett adtam rá olyan ruhát, amit 1 ír.

Most 2 éves, ma úgy ment apával vásárolni, hogy rövid ujjú body, póló anyagú hosszú ujjú felső, hosszú farmernadrág, zokni, cipő. Pedig ő már megy, nem egy helyben fekszik. Majd délben, amikor meleg lesz, akkor lesz pólóban.

1,5 éves koráig nem volt beteg, még csak egy orrfolyás sem. azóta sem sűrűn.


Szerintem rétegesen, és ahogy melegszik az idő, le tudsz venni róla ruhát. De egy 3 hetesnek még árnyékban hideg van. (az anyaméhben 36 fokhoz szokott...)

2015. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha te is most voltál 3 hetes akkor ugyanúgy ahogy magadat öltözteted :)
2015. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!