Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 1,5hetes, és egész nap...

Lányom 1,5hetes, és egész nap üvölt, ha kézbe van, ha nem. Sétálni el sem merem vinni. Másnak is ilyen a babája, vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Mit lehet csinálni vele?Próbálgatjuk a sok hasfájás ellen szert..stb,nem hagyom,vagy hagynám siRNi,ölembe van,de ott is üvölt.Nem merek vele kimozdulni,mert semmivel nem TUdom MegnyUgtatni.A cumiT nem fogadja el,se a cumisüveget.MiT csinálhatnék?Úgy elvagyok keseredve,mert iTT a jó idő,és itt dekkolunk a lakásba az üvöltŐ lányommal,akin nem TUdok segiteni :(
2015. jún. 1. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekünk az használt, ha magamra kötöttem, és úgy mozogtam, takarítottam itthon. A kedvence a porszívózás volt. A melegtől és a szűkebb helytől jöttek a pukik is, a hasfájása is csökkent, közel volt a tejciforráshoz is, és érezte a szívverésem is. Úgy mindig megnyugodott.
2015. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
szinte le sem teszem,úgy mászkálok vele. de már a derekam nem érzem,leszakad mindenem,még wc-re se jutok el,kezdek kikészülni... :( Legalább a levegőn el lenne....ha alszik nincs baj,de ha felkel,onnantól üvöltés van,és ezért nem merek elindulni vele,nem tudom mikor kel fel akkor éppen,iszonyat nagy hangja van....
2015. jún. 1. 12:44
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

1.5 hetes, azt sem tudja, milyen világba csöppent. Te meg kimerült vagy és feszült. De ez teljesen természetes állapot, mindkettőtök részéről. Szép lassan ez változni fog. Más fogni egész nap és más kendőben magadra kötve hordozni. Kényelmes, mindkét kezed szabad, nézhetsz tv-t is közben a kanapén ülve, vagy mosogathatsz, és le is mehettek sétálni. Mindenkinek sír ám a gyereke, ez az utcán sem meglepő jelenség :)))) Ettől még nem vagy rossz anya, nem kell ennyire félni tőle! Bátorság! :)


Javaslom: [link]

2015. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Csak annyira rossz érzés ilyen tehetetlennek lenni,hogy nem tudok semmivel sem megnyugtatni :(

Sose használtam ilyen kendőt,lehet kipróbljuk.

Ilyen korban normális hogy a 2etetés között szinte végig sir?Nagyon ritkán van hogy kb 10percet elnézelődik az ágyon,aztán kezdődik a sirás..... Másnál is igy van,vagy náluk el van egyedül is sirás nélkül?

2015. jún. 1. 12:52
 5/25 anonim ***** válasza:
hogy eszik? azt írod, hogy amint felkel üvölt és nem tudod megnyugtatni. nem éhes? ilyenkor még 1 óráig szopiznak jó esetben. ha cicire teszed megnyugszik? ő hagyja abba vagy te veszed le a cicidről?
2015. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
3 óránként eszik kb,ő hagyja abba kb 20perc után.Átlagba 80-90 ml-t eszik,de volt hogy 130-akat evett,mert 2ciciből etettem,de mondta a védőnő ez rengeteg,igy csak egyből etetem,mármint felváltva,egyszer az egyik,legközelebb a másik.
2015. jún. 1. 13:00
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
azért az nem normális, hogy 1,5 hetes 3 óránként 20 percet szopizik, hiába jó a mennyiség, ez akkor is 3-4 hónapos korra kéne elérni. én megpróbálnám, hogy ha nagyon sír, cicire teszem :)
2015. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
nekem allergiás volt a tehéntejre ami átment az anyatej be is. etetéstől etetésig ordított, 10-14 órát egy nap. úgyhogy tudom miről beszélsz. hallgass rám, vegyél még a héten hordozókendőt megváltás lesz. bármennyire fájt a hasa, ha már fuldokolva sírt, abban akkor is megnyugodott,és elaludt. ő alszik, neked meg szabad a két kezed. nem mellékesen jobban is büfizik úgy, hiszen függőlegesben van. sétálni is menj el. vidd kendőben, vagy próbáld meg babakocsiban is, mert sok baba abbahagyja a sírást, ha kimész vele és tologatod. úgy vettem észre, a zene is nyugtató pl. bekapcsoltam a bébihintán a zenét, és mellette sétálgattam vele.
2015. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok, azt hozzátenném, ne haragudjhogy beleszólok, de nekem is azt a tanácsot adták,hogy egy mellből szoptassak fejjek. hidd el, pár hét múlva majdnem elapadt a tejem. ami elősző sok,később könnyen lehet kevés. az nagyon jó,ha egy mellből jól lakik a baba, de ha hosszú ideig szeretnéd,hogy elég legyen még, a másikat fejd le,amiből nem eszik. akár addig amíg eszik az egyikből,te lefejheted a másikat,így időt sporolsz meg.
2015. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hasfájós. Próbáld masszírozni a hasát, lábait feltolni a pocakjához, repülőztetni.

Eszel mindenfélét? Nekem ugyanis míg kizárólag anyatejes volt, nagyon oda kellett figyelnem a táplálkozásra, sok dolog megviselte.

Szerintem nyugodtan menjetek sétálni, lehet, hogy a friss levegőn megnyugszik és alszik egy nagyot. Nyugi, más gyereke is sír, emiatt ne érezd magad kellemetlenül az utcán!

2015. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!