Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit érdemes magunkkal vinni 5...

Mit érdemes magunkkal vinni 5 éves gyerekkel egész napos programra a Nyiregyházi Vadasparkba?

Figyelt kérdés
Étel? Ital? Váltás cipő?

2013. jún. 17. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Váltás cipő nekem pont nem jutna eszembe, esetleg gumicsizma (ha olyan az idő, de ilyenkor nem valószínű, hogy bármi lesz). Sok folyadék, szendvicsek, esetleg plusz egy vékony pulcsi (bár nem hinném, hogy hűvösebb lesz), naptejet ilyen időben mindenképp vinnék.
2013. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Oh, köszi, a naptej pont eszembe sem jutna.

Szombaton megyünk, jó idő lesz, ha minden igaz.

2013. jún. 17. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
étel,ital,naptej,vékony felső,sapka kb ennyi.egy 5 éves gyereknek már nem kell azért olyan sok minden mint egy kicsinek.Jó pihenést a hétvégére.amúgy mi is gondolkozunk hogy megyünk hétvégén a Nyíregyházi állatkertbe
2013. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én 20 hetes terhes vagyok, magam miatt is izgulok egy kicsit, na de majd gyakran leülünk pihenni :)

2013. jún. 17. 09:05
 5/10 anonim ***** válasza:
sapka helyett inkább kalap, naptej, napszemüveg (gyereknek is kell jó minőségű), étel, ital
2013. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Mi rendszeresen kirándultunk 1-2-3 gyerekkel, terhesen, mindenhogy, sosem volt baj :) Mondjuk ilyen melegben elképzelni sem tudnám, hogy még sétáljunk, úgy csavarogjunk :) Egész nap a napon. (na, ez érdekesen hangzik). Mi is gondolkodtunk, hoy beiktatunk egy állatkertet, ha már vége a sulinak. De inkább strandolunk. 30 °C túl sok ehhez. :) :) Persze lehet, hogy ti jobban bírjátok a meleget, én pl nagyon rosszul.
2013. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
papír wc ülőke, nedves törlőkendő, váltás ruha mindenképp és sok folyadék ebben a melegben, mert ott horror dréga minden.
2013. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nedves törlőkendő mindig van nálam, azért köszönöm az ötletet!

A meleg miatt csak annyira izgulok, hogy legyen nálunk elég innivaló, mert a park területén már régebben is minden drága volt.

Azért csak akad árnyék.

Olyan régen voltunk, sőt gyerekkel még soha, remélem tetszeni fog neki, ez a nyárra tervezett programjaink egyik nagy kirándulása :)

2013. jún. 17. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk ott egy hete.Nagyon fárasztó volt számomra.Pedig a két gyerkőcnek béreltünk kis húzós kocsit,tehát így gyorsabban haladtunk.De kész voltam a végére.Mi kb 4,5 órát töltöttünk ott,de bőven elég volt,már a lábam zsibadt.Úgyhogy nagyon kényelmes cipőt.Innivalót,meg kaját ha nem akartok kaját ott venni.Mondjuk mi vettünk kürtös kalácsot,az nem volt drága.Amúgy 5 éves a kislányom és 2 éves a kisfiam.Tetszett nekik,de a 4 óra bőven elég volt,egésznaposat ki sem bírtak volna.Amúgy mi is vittünk sok cuccot,de tök fölös volt.Innivaló minden mennyiségben.
2013. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor legalább bevihetünk enni- és innivalót, persze fagyizás lesz, csak az időjárás birja ki, mert szombatra már záport és zivatart mutatnak a netes előrejelzések Sóstó környékére is.

Nyitásra szeretnénk odaérni és amig birjuk, addig maradunk.

Messziről utazunk autóval, úgy hogy az utazás is fárasztó lesz, de nagyon várjuk :)

2013. jún. 18. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!