Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2008 augusztusi babáitok...

2008 augusztusi babáitok miket tudnak? Mekkorák? Milyen testalkatuak?

Figyelt kérdés

Nekem augusztus 12.én született természetes úton,minden érzéstelenítés nélkül,8 óra alatt ,3150gr.mal, 54cm-vel!

Első baba!Kisiu!

12 hónaposan már járt!

Nagyon köszönöm a válaszokat üdv Nikol


2010. febr. 26. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam most 11 kg elfelejtettem irni!!!Vékony izmos,formás szép pasi,gyönyörű sötétbarna szemekkel barna hajacskával, Patrik névvel!
2010. febr. 26. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:

2008. májusban született a fiam. indított szülés volt, 12 óra vajúdással és minden segítséggel, h legyenek fájásaim.:)) 3600 gramm és 52 centivel született. 11 hónaposan kezdett járni.

most 21 hónapos, 92 centi, 13 kiló. kis vékonyka, rosszabb az ördögnél, és kezdi erősen kinyílvánítani, ha vmi nem tetszik. hisztizik, toporzékol időnként, amúgy meg 1 angyal. :))

beszélget már, értelmes kislegény:)

2010. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2008 szeptember 6.án született a kisfiam,3610grammal,57cm rel.természetes uton,7óra alatt.most 83cm,13kg.nagyon eleven:Dmég nem beszél,de 11,5hónaposan már ment.

(Zsoka)

2010. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2008. aug. 14-én született a kisfiam Roland, 3.400 g és 52 cm-rel. Császároztak, szerencsére. Minden rendben volt. Rengeteg tejem volt, de 10 hónaposan már elválasztottam. 10 hónapos múlt mikor elkezdett járni önállóan. Most 10 kg. Egy éves korától a kaki csak bili megy, de a pisi még nem akar oda menni csak. De reméljük nyárom már teljesen szobatiszta lesz, mert jön a kistesó:) Most vagyok 22 hetes.

Az alap szavakat mondja, mint apa, anya, mama, gyere, aggyál, meg ilyenek. De mindent elmutat. Nagyon okos, mindent megért amit mondok neki és meg is csinálja. Imádja a gyerekeket. Már kivettem a kiságyból és rendes ágyban alszik, amiből azonban nem tud kiesni, simán ment az átszoktatás, mert új szobát is kapott, a régi marad a tesónak.

Most hírtelen ennyi, de még biztos van egy csomó dolog amit írhatnék.

Szép napokat Nektek!!

2010. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 2008 augusztus 18-án 18 órakor született a kislányom 48cm és 2660 grammal 12 óra vajúdás után spontán.

Most 83 cm és ruhástul cipőstül 12kg formás test alkatúnak mondanám kis pocival

8 hónaposan állt fel és 11 hónaposan indult el azóta is egy folytában rohangál :-)

igazi kisördög ként is tud viselkedni próbálgatja a határvonalakat feszegetni.

Szókincse nem nagy mondja hogy apa, anya, ege, (egészségedre), adjál/adjok, hajó(halló), tia(szia),hamma,

Ő is mindent megért és megcsinál amit kérünk, a bilivel most ismerkedik eddig ráülni sem volt hajlandó most már igen, próbálja jelezni ha van valami vagy lesz valami a pelusba.

Próbál egyedül fürödni, fogat mosni, és enni ez több kevesebb sikerrel működik.

Kedvenc játéka mostanában legó, kerekítő című könyvből való mondókázás, memória lapok össze párosítása és a babai etetése itatása persze a sajátjával amit ugye nem lenne szabad .

bocsi hogy kicsit hosszúra sikeredet

2010. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!

Nagyon szomoru vagyok mert a párom nem akar kistesót,egyszerüen nem tudom rávenni hogy miért ne !!

Mondtam neki hogy kimegyünk az időböl, mert már igy is ha terhes lennék a gyedem 60% kapnám csak de az is jó lenne!!De hát ez van!!

2010. febr. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!