Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák ti milyen...

Kislányos anyukák ti milyen fülbevalót vettetek? Képet is küldhettek, hol érdemes megvenni, milyen kapcsos a legjobb?

Figyelt kérdés
Most az van bent neki amivel kilőtték,de már kétszer kiesett,ezért cserélnem kell francia kapcsosra gondoltam az nem esik ki?

2015. jún. 1. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem olyan kapcsos a legjobb ami tud a fülben forogni

pl ez

[link]



tesómnak van csak kislánya a családban ő azt tette be amit ő is kapott babakorában(arany), és én is az én babakori fülbevalómat tenném be ha lányom lenne, szerintem olyan megható családi hagyományos :)

2015. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, nekem ilyen volt,

[link]


a maga egyszerűségében szép és viszi a pálmát szerintem, az egész google giccsesekkel van tele, nem stílusom, tesómnak is egy egyszerű ksivirág piros kővel a közepén

semmi ciráda, meg agyondíszítettség

2015. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) én is a gyerekkori fülbevalómat szerettem volna neki adni,de sajnos anyu már elajándékozta már rég.
2015. jún. 1. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló van.Több mint egy éve ez van fülébe nem esett ki még egyszer sem

[link]

2015. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi elöl kapcsosat vettünk amit azonnal betett a védőnő mikor kiszúrta a fülét!

Amúgy zálogházban vettük mert nem volt meg az én fülbevalóm,7000 ft volt az szerintem nem sok párszor átfertőtlenítettük azóta sincs semmi baj vele!

2015. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!