Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek tavaszra...

Milyen cipőt vegyek tavaszra kisfiamnak? Ne legyen túl drága, de azért tudjon mindent amit az első cipőnek kell tudnia.2009 májusában született.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

a fiam 2008. májusi, neki ez volt az 1. lépés cipője.

2010. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elefanten.

en most vettem,8ezer ft volt (2009.majusi a lanyom)

2010. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feltétlen cipőt akarsz venni?Gondolom a járás miatt akarsz valami jó minőségű lábbelit.

Én a helyedben cipőből vennék valami olcsóbbat,hiszen gondolom az utcán kocsival,vagy babakocsival közlekedtek,még nem igen lépked benne.Amiből jó minőségűt vennék a helyedben az a szandál.És rögtön kettőt vennék.Kényelmesebb a lakásban szandiba járkálnia,és ha esetleg kinn járkál már akkor már nyár lesz,jó idő.

Az én fiam téli volt,neki Siesta 3 csatos szandál volt az első,"cipője".Az utcára meg mutatós,de olcsó csizmája volt.Úgysem járt benne.

A lányom májusi,neki is szandit vettem kettőt.Egyik nyitottabb otthoni,a másik zártabb "ünneplős" volt.Szintén Sieszták voltak.

mert jó-jó megveszed 8000-ért a cipőt,amit nem fog kihasználni,rögtön kinő,és még nyáron sem tudod használni...

2010. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vok.

[link]


Ilyenek a zártabbak.


[link]


Ilyenek a nyitottabbak.

Most látom,h jól felmentek az áraik,én még 7-8000 körül vettem.:((

2010. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. hát nem vagyunk egyformák.:)) én siestát nem adnék a babám lábára soha.
2010. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vok,mindegy is,h siesta v sem,távol áll tőlem a rábeszélés.

Szerintem inkább szandit vegyen jó minőségűt,mert azt jobban ki tudja használni.:))

2010. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves Válaszoló, aki a szandált ajánlotta. Igazad van, tényleg jobban ki tudjuk majd használni a szandit. Inkább abból veszek valami jobbat. ezek a szieszták viszont elég drágák. :( Majd keresek valami jót de olcsóbbat.

2010. febr. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!