Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba már hisztizhet?

10 hónapos baba már hisztizhet?

Figyelt kérdés
Eddig nem tapasztaltam a kisfiamnál olyan klasszikus tudatos hisztizést de ma többször is, pl. nemrég rászóltam valamiért, hogy nem szabad, erre teli torokból sírni kezdett, és ütni a kezével az előtte lévő fotelt.. :O Olyan volt már, mint amikor nagyobb gyerekeket lát az embert hisztizni... Ez már az? Ilyesmit már tud egy 10 hónapos baba?
2015. jún. 4. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze. A nem szabadra, es ha elveszel tole valami 'kincset', amit o talalt, akkor konkret hiszti van, de en igyekszem eszre se venni, aztan abbahagyja :-)
2015. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11 hónapos lesz a gyerkőcöm és bizony nálunk is előfordult már, hogy valamit nem engedtem (vagy elvittem onnan, ahol rosszaságot készült csinálni), és látszott, hogy nem tetszik neki. Hamar abbahagyja, mert próbálok nem tudomást venni a hisztiről. :)
2015. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!