Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szules utan, a latogatoktol...

Szules utan, a latogatoktol kapott ajandekok kozul melyik volt a leghasznosabb, minek orultetek a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Pelenka, popsitörlő, tetrapelus - ezek iszonyú ütemben fogytak, örültem, ha nem kellett folyton venni.


Pelenkakuka - teljesen feleslegesnek gondoltam baba előtt. Aztán kaptunk egyet ajándékba, és rájöttem, hogy iszonyú hasznos találmány. :) Imádom.

2015. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a millio ruhának(igaz java része kölcsön) kategorizálva 0-3 hós, 3-6 hós, és így tovább


közvetlen szülés után a legnagyobb kincs a zöld tea volt és ennivaló, ami egészséges.

2015. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy egyedileg varratott takaró, pelenkák, ruhák, játékok. Igazából nem is nagyon kaptunk haszontalan ajándékot. Talán csak egy fajta nagy dobozos popsitörlő volt, amit nem tudtunk használni, mert szörnyű volt. Jaj meg egy cipőcske volt, amit szerintem törpe manóknak csinálhattak, mert az alig 3 kilós kisfiunkra is kicsi volt. Én örültem a nekem hozott ételeknek és a férjemnek hozott boroknak, italoknak is, legalább a szoptatás abbahagyása után, nem kellett vennünk sokáig semmi alkoholt.
2015. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pihenőszéknek
2015. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyanra nem emlékszem, ami egyáltalán ne lett volna hasznos. Az első hetekben majdnem mindenki hozott pelenkát, illetve popsitörlőt (bár volt azok között olyan is, ami nem sok mindenre volt jó), arra mindig szükség volt.
2015. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeg :-) imádom,h a lányom elvan rajta 1-2órát is,addig főzök,takaritok :-) ugyanigy vagyok a pihenőszékkel,de azt mi vettük.
2015. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
játszoszonyeg, pihenoszék, babycook. (nekunk 5 db tetra pelenkánk volt, azota is 5 van 1,5 éves a fiam...nem tudom, hogy tud -fogyni- rohamos utemben)
2015. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!