Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt felesleges és a...

Mi volt felesleges és a leghasznosabb amit vettetek a babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Felesleges: nyál törlő kendő, bőven elég egy textil pelus

Leghasznosabb: kiságy, átalakítható így 7 éves koráig tudja használni


Hirtelen ez a kettő ugrott be :)

2011. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Felesleges: kézi orrszívó

Hasznos: hőfokra állítható cumisüvegmelegítő

2011. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A leghasznosabb a hinta. Sokszor megnyugtatta már, amikor nyűgös volt. De akkor is beleteszem, amikor mondjuk főzök vagy mosogatok. És imádja! Akár 1 órát is elnézelődik benne.

Felesleges volt viszont a sok ruha. 56-os cuccokból rengeteget vettem. 7 hetes koráig hordta is őket, de kb. a felét. Azóta mindenből csak annyit veszek, hogy ne kelljen folyton mosni.

2011. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

felesleges: pólók. sose használtuk eddig (most 10,5hós)

leghasznosabb: babakocsi. legjobban a pörgő-forgó sikere lepett meg. nem gondoltam, hogy 2 hós korától kb7 hós koráig ilyen nagy örömet szerez neki. (ezt kölcsön kaptuk. következő babánál beruházunk egyre.)

2011. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Felesleges: - Kézi orrszívó (van aki tudta használni???)

- csiricsáré és drága fejlesztőjáték

- nekünk a kiságy és a járóka (a gyerekeim gyűlölték ha körbe voltak kerítve)


Hasznos: - porszívó orrszívó (néha taknyos időszakban úgy éreztem hogy a kezem meghosszabbítása és már a tenyerembe nőtt)

- hordozókendő

- hinta

2011. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hasznos:csatos hordozó,a mellszívó,


Haszontalan:pihenőszék(inkább a hordozóba tettem),csillivilli játékok

2011. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

felesleges:baba olló(nem tudom vele vágni a körmét, a mienket használom), kézi orrszívó:)

hasznos:huuu, sok minden:)pl kifogó.nagyon szeretem, sokkal jobb mint a törölköző.

ikeában kpható ki törlő, "büfikendő".Én sokkal jobban szerettem, mint a textilpelust.Mert mikor bukizott, akkor igaz, hogy tele lett, de már dobtam is a szennyesbe, a pelus meg olyan nagy, hogy 2-3 bukit meg kellett várni, hogy bdobjam a szennyesbe.Na nekem az gusztustalan volt, 1 bukiért meg fölöslegesek tartottam kimosni.Szóval nagyon bjött.Most, a hozzátáplálásnál is nagyon jól jön.

Ami még bejött, 1 garnitúra ágyneműt vettünk neki, de nyum adott jó pár párna huzatot, amit nem használnak, azt teszem a feje alá, így nem kellett sok, méreg drága baba ágyneműt venni.Volt színes lepedőjük, amit szétvágott, lett belőle 10-15 pelenkázóra való alátét, amit szintén nagyon szeretek.Így bővel elvagyunk 10db textilpelussal, ami azért nagyon jó,pl takarónak a melegbe:)

2011. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16:15ös, milyen az a babakocsi?nem nagyon értem mi ez a pörgő-forgó....:S
2011. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

" a pelus meg olyan nagy, hogy 2-3 bukit meg kellett várni, hogy bdobjam a szennyesbe"


Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy néggyel több textilpelust vettünk, ezeket anyukám négyfelé vágta és beszegte varrógéppel. Na ez tényleg hasznos volt!

2011. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen, utólag én is gondoltam rá:)de ez az ikeás bejött, 10db 1000 ft, nem vészes az ára sem.
2011. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!