Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket kaptatok ajándékba a...

Miket kaptatok ajándékba a látogatóktól a baba születésekor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ruhákat, popsitörlőt, fényképalbumot, fürdetőt
2010. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ruhát, pelenkát, édességet, popsitörlőt, virágot
2010. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pénzt.abból azt vettem,ami nekünk tetszett.szerintem így volt a legjobb,mint egy csomó haszontalanságot kapni.Szerencsére mindenki megkérdezte,így mindenkinek mondtam,hogy pénzt kérünk.Aztán be lett mutatva,hogy tőled ezt,tőled meg azt.
2010. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rokonsagtol penzt kaptunk amit termeszetesen a baba szamlajara tettunk es hoztak kis jatekokat (csorgok, babaruhak, nekem csoki es kepeslapok). Ertem ezalatt nagynenemet, nagybatyamat, tesomat, sogoromekat.

Legjobb baratnomtol kapott par darab kis rugit, recsego kiskonyvet, csorgot, egy pluss macit.

Parom legjobb bartjatol kaptunk szinten ksi ruhakat, par jatekot, puha takarot (ezt mai napig hasznaljuk pedig mar 10 honapos a kisfiam) es a felesege kotott kezzel a kisfiamnak egy aranyos kis sapkat meg salat (teli baba).

Kolegaim osszepotoltak kozosen egy nagy ajandekdobozt csinaltak es benne volt pelus ajankek kupon amit bevalthattam olyan doboz pelusra amilyet hasznalunk, babaruhak, par darab kis jatek, jatszocumi, fultisztito rudacskak, popsikenocs, fulbe merheto digitalis lazmero (ennek nagyon orultem), a babanak 2 torulkozo, eteto kanalkak es meg par aprosag de hirtelen nem jut eszembe. Egy nagy ures tv-s dobozba volt mindez becsomagolva es termeszetesen nem jott az egesz iroda latogatoba csak 2 csaj aki elhozta nekunk. :)

Fonokomtol es ferjem fonoketol penzt kaptunk amit szinten a baba szamlajara tettunk. Meglepodtunk nagyon de kulfoldone elunk es lehet ez itt szokas???? Nem tudom de postan jott csekk formajaba egy gratulalunk kartyaval es viraggal.

Nagyszuloktol meg a ferjemtol valamint keresztanyumtol mosogatogepet kaptunk ajandekba. Ok osszebeszeltek es kozosen megvettek, senki nem vett semmi mast kulon hanem mikor hazajottunk a korhazbol mar be volt szerelve. Gondoltak ez jon a legjobban es igazuk volt, nagy segitseg baba mellett. Persze a baba kapott 1-2 pluss jatekot meg kepeslapot tolluk de semmi mast.

Baratoktol csak kis jatekokat vagy 1-2 body-t kaptunk.

2010. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ruha, játék, utazó ágy, italt, édességet, pénzt.
2010. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

pelenkát óriáscsomagosat két látogatótol is.

babazoknit kellékeket,

piát

virágot

gyümölcsöt és sült tököt. - ez esett a legjobban-

2010. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi apával kaptunk tortát,piát,virágot,és egy csirkét (persze fagyasztottan:-))

A baba kapott pénzt hogy vegyunk amit akarunk,ruhákat,lábzsákot,játékot.

2010. dec. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak ötleteket gyűjtöttem, hogy miket vihetnék ajándékba. :)
2010. dec. 3. 14:31
 9/9 Komáromi Edina válasza:
Ugyan én nem kaptam, hanem adtam, viszont nagyon nagy sikerem volt vele, ezért csak ajánlani tuom mindenkinek. Szerintem remek ajándék! [link]
2014. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!