Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Panni névről?

Mi a véleményetek a Panni névről?

Figyelt kérdés
Kislányom fog születni. Június 10-re vagyok kiírva és a Panni nevet választottam neki. Szép szerintetek? A teljes neve ez lenne: Tóth Panni Mirella. Jó ez így? Ha véletlenül fiú lenne akkor ez: Tóth Gábor Tamás. Aranyos és szép név a Panni nem?
2015. jún. 6. 13:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tetszik a Mirella, a Tóth Anna Mirella pedig együtt is jól hangzik, és becézhetitek Panninak, Pankának is.
2015. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
nagyon aranyos,és tényleg szép kislánynak de felnőttnek nem az igazi. ahogy az előttem szoló írta,tényleg fura lenne pl. orvosnak. mi pl. pincsit neveztünk így el. a mirella sehogy nem tetszik :s
2015. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
Becenévnek oké, te anyakönyvezve nem. Legyen Anna vagy Anikó, becézitek Panninak. Felnőtt korában pedig eldönti, kinek hogy mutatkozik be.
2015. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 piroska és a farkas ***** válasza:
73%
Hát így a kettő együtt...khm. Igazábol egymáshoz egyáltalán nem illik a két név hangulata. Ha ragaszkodsz a Mirellához, akkor már az Anna Mirella szebb hangzásu, jobb ritmusú. Egyébként a mi kislányunk anyakönyvezve Panka. És őszintén úgy gondolom, hogy ez majd akkor is passzolni fog hozzá, ha már 30 éves lesz, és szívsebészként dolgozik. Vagy fizikaprofesszorként, Vagy bármi. :)
2015. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha anyós is Panni, akkor kizárt, hogy adnám,


Amúgy a Tóth Panna Mirella szebb lenne szerintem.

2015. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A mi lányunk Anna, Pankázzuk és Pannizzuk is nagyon gyakran, de pontosan tudja, hogy ő Anna. :) Én nem anyakönyveztem volna neki a Pannit, nagyon gyereknév hangzású (igen, akkor is, ha nyilván ezzel is felnőnek emberek, és ismersz 75 éves Pannit. :)). A Mirella nekem nagyon nem, de ez már a ti döntésetek, ha tetszik, ne tántorítson el semmi.
2015. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, nyilván a Panni adása is a ti döntésetek, csak ahhoz legalább hozzá tudtam szólni. :))
2015. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Megszületett 06. 09. 22:41-kor! 3329g, 52cm! Tóth Fanni Panni. Gyönyörű szép kis baba lett!
2015. jún. 10. 17:17
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó ez a név...Mirella elég lett volna.


A babához gratulálok:)

2015. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok! De szegénynek a neve katasztrófa...
2015. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!