Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benett névről mi a véleményetek?

Benett névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nemsokára testvérem lesz,de még nem tudjuk,hogy fiú vagy lány.Ha kislány lesz biztos,hogy Flóra lesz,de fiú nevet még nem találtuk ki,én a Benett-re gondoltam(tudom,hogy nem én döntöm el,de a kislány név is az én ötletem volt és mindenkinek nagyon tetszett:)),de mindenki borzalmasnak találta,nem csak otthon,de még a barátaim is.

Tényleg ilyen szörnyű név?

15/L



2015. jún. 1. 20:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szörnyű.
2015. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon tetszik, de a ferjem is borzalmasnak talata, mikor fiu neveken gondolkodtunk.
2015. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik egyáltalán. Fura. :) Túl idegen hangzású.

Viszont a Flóra szép. :)

2015. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Nekem így hívják a kisebbik fiam :)
2015. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
egyike azon kevés névnek amitől feláll a szőr a hátamon..
2015. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik...nagyon elcsépelt már.
2015. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem ezt a nevet, nekem nagyon feminin.
2015. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mióta Sebestyén Balázs elnevezte így a fiát, kiegészítve azzal az indoklással, hogy: "mert ebből 3 van az egész országban", már -kis túlzással- minden harmadik kisfiú szinte Benett.

Szerintem a magyar nyelvbe abszolút nem illő külföldi név. Éppolyan, mint a Brájen, a Brendon, Dzsamal, Dzsasztin, Nilsz, és a többi külföldi környezetben és írásmódban teljesen szokványos név. (ezek mind anyakönyvezhetők Mo-n!!!)

2015. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa és idegen hangzású. :/ Sebestyén Balázs fiát hívják így ha jól emlékszem. Egy külföldi sorozatban hívtak így egy szereplőt, de ott sem tetszett. Egy felnőtt férfihoz nem illik valahogy.
2015. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Benetton jut róla eszembe, ezért nem adnám meg azért se mert ugye híres ember majmolásának tűnik bármilyen indokod is van rá.
2015. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!