Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nevezzem el őket?

Hogy nevezzem el őket?

Figyelt kérdés
3as ikreket várok! 2 kislányt és 1 fiút!! A fiúnak ezt gondoltam.:Loós József Barnabás, a lányoknak ezt: Loós Barbara Titanilla, Loós Laura Mária. Jó nem? Van még időm. 08. 01.-re vagyok kiírva és szerettem volna szép neveket választani! De úgy örülök hogy gyerekeim lesznek!!! 35 éves vagyok és a férjemmel már 6 éve próbálkozunk és semmi!! és most egyszerre 3!! ez aztán a boldogság!!
2015. jún. 6. 14:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Titanillát meg azért szerettem volna mert a hugomat aki 3 évesen elhunyt, úgy hívták és jobb h lebeszéltetek mert édesanyámat nem kellen felkavarnom ezzel!! mikor meghalt én 15 éves voltam
2015. jún. 6. 15:11
 12/16 anonim ***** válasza:

Teljesen össze nem illő nevek...


Miért kell 60 generáció Mária?! Van 1000 szép név. És elég egy név nekik.


Lőrinc, Patrik, Krisztián, Péter, Bence, Boldizsár.


Regina, Abigél, Georgina, Liza.

2015. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
de ha nem tetszenek!! csak ezek!
2015. jún. 6. 15:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Huh, hat olyan sok idod mar lehet, hogy nincs. Hany hetes vagy? 32-33? Hat szerintem csoda, hogy harmasikrek es meg bent vannak. Gratulalok hozzajuk egyebkent. De en tuti nem adnam a Maria nevet, ha mar kb 200 lenne a csaladban
2015. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát én is csodálom. amugy már nem mozognak és minden nap járok be nst-re!
2015. jún. 6. 15:36
 16/16 A kérdező kommentje:
és 32 hetes vagyok. igen
2015. jún. 6. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!