Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nevezzem el őket?

Hogy nevezzem el őket?

Figyelt kérdés
3as ikreket várok! 2 kislányt és 1 fiút!! A fiúnak ezt gondoltam.:Loós József Barnabás, a lányoknak ezt: Loós Barbara Titanilla, Loós Laura Mária. Jó nem? Van még időm. 08. 01.-re vagyok kiírva és szerettem volna szép neveket választani! De úgy örülök hogy gyerekeim lesznek!!! 35 éves vagyok és a férjemmel már 6 éve próbálkozunk és semmi!! és most egyszerre 3!! ez aztán a boldogság!!
2015. jún. 6. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok :))


Azt javaslom, hogy Loós Barnabás József legyen, mert a Loós Laura Máriánál is hátul van a régies hangzású név. A Titanillát szintén lecserélném valamire ami a Józsefhez és Máriàhoz jobban illik. Éva esetleg? Amúgy a Barnabás, Barbara, Laura tetszik :)

2015. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor legyen: Loós Barnabás József, Loós Barbara Ilona, Loós Laura Mária?
2015. jún. 6. 14:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy név nem elég nekik?A Barbara Titanilla katasztrófa együtt, a Mária meg egyik név mellé sem illik. Amúgy a Titanillan kívül mindegyik szép név, bármelyik adható
2015. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ehhez a vezetéknévhez nem adnék két keresztnevet, mert nem szokványos név az sem. Főleg, ha nem is kötődtök családtag révén ezekhez a nevekhez, (gondolok itt arra, hogy nagyszülők keresztnevét is szeretnétek továbbvinni, vagy hasonló...).
2015. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 piroska és a farkas ***** válasza:
Én is egy név párti vagyok. A régies neveket érzelmi okokbol kapják? Esetleg nagyszülők nevei? Ha én választhatnék, akkor nekem úgy tetszene, hogy Barnabás, Laura, és Barbara. Egyébként szívből gratulálok! megkérdezhetem, hogy milyen kezeléseken vagytok túl? Illetve, hogy ők spontán lettek ennyien? Remélem, nem veszed tapintatlanságnak.
2015. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Az Ilonával sokkal jobb, így már adnám a neveket!:)

2015. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor az lesz:)
2015. jún. 6. 15:04
 8/16 A kérdező kommentje:
Loós Barnabás József, Loós Barbara Ilona, Loós Laura Mária
2015. jún. 6. 15:04
 9/16 A kérdező kommentje:
És igen ragazkodom a régiesekhez! Mária az édesanyám, nagymamám, dédmamám, üknagymamám, és a üknagymamám édesanyja nem Mária, hanem Ilona. azért is jó választás!!
2015. jún. 6. 15:09
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és a nővérem is Mária:)
2015. jún. 6. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!