Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babát mibe öltöztettek...

11 hós babát mibe öltöztettek ilyen melegbe? Kell meg rá body vagy már kinnt lehet a dereka?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy kis pólót vagy ujjatlant is adhatok rá nadrággal. Eddig mindig bodyban volt eddig.
2015. jún. 7. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
12 hós, de ujjatlan body van rajta és napozó
2015. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Rövid ujjú vagy ujjatlan body rövidnadrággal, vagy sima póló rövidnadrággal. Ebben a melegben az én gyerkőcömnek már sok a 2 réteg, érezni, hogy izzad, illetve este látszanak rajta a melegség pöttyök.
2015. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt a legjobban ùgyis te tudod, hogy gyermeked milyen hőmèrsèkletű. Ha fàzòs, ès keveset mozog, akkor több ruci, de ha nem, akkor kevesebb. Nekem pl. Ma a 7 hòs kislànyom dèl körūl egy pelusban volt bennt a szobàban. Màsfèl èves kisfiam pedig egèsz nap pelus, kis alsònadràg meg atlètèban volt. Hozzàteszem ő meg nem tudna àllni egy percre sem. Ìgy is izzad àllandòan
2015. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell body vagy két réteg.
2015. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Vagy body+rövidnadrág, vagy póló+rövidnadrág, vagy napozó. Amikor nagyon izzasztó a hőség, szerintem neki is jobban esik,ha kicsit lengébb a derekánál, olyankor inkább a póló+rövidnadrág kombinációt adom rá. Ha itthon fent vagyunk, akkor bodyban van.
2015. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából ezt szerintem gyerek válogatja mi esik jol neki.nekem 11hos de egy pelusba szaladgál ugy alszik nappal. Van hogy pelust is leveszem rola.ha udvaron vagyunk nem pacsolunk akkor egy triko van csak rajta hogy ne tudja úgy sütni a nap
2015. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!