Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne lehűteni a...

Hogyan lehetne lehűteni a szobáját?

Figyelt kérdés

A nappaliban levő légkondi elég gyenge az egész lakáshoz.

Kifejezetten hideghez szokott alvásnál, ráadásul ragaszkodik a hálózsákhoz. Most már nagyon felmelegedett a szobája, szeretném lokálisan lehűteni estére.


Mobil klímában gondolkodtam, de feltételezem, hogy annak is kellene kivezetés, mert a felmelegedett motor hője is ugyanabba a helyiségbe vezetődne ki.


2015. jún. 8. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a mobil klímához nem kell semmilyen kivezetés.
2015. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell kivezetés. Nekünk tavaly sokat segített az elalvásnál a nyitott ablak és ventillátor kissé felfele állítva. Valószínűleg a mobilklíma jobb.
2015. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyitott ablak sajnos nem megoldás. Egyrészt közös az udvar másokkal, másrészt fényre azonnal ébred. Így a reggel 8 körüli ébredés helyett már fél ötkor fent lenne.
2015. jún. 8. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ha becsukod az ablakot, attól sötét van?

Engedd le a redőnyt.

Adj rá vékonyabb hálózsákot.

2015. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi vettünk egy olyan klímát amit a falba kell tenni elméletileg. férjem kivette az ablakot és osb lapból befoltozta a lyukakat. tökéletes volt indulónak, azóta már van állandó klímánk, de sos megoldásnak szerintem az is jó :)


de egyébként tényleg kellemes az idő este, állítsd be az órádat 3ra, felkelsz, becsukodat az ablakot és aludhattok 8ig

2015. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A redőny önmagában lófütty hangszigetelést se ad. Szomszédok az ablaktól 10-15 méterre elég hangosan beszélgetnek úgy este 11-ig.

Másrészt csutkára leengedett redőnnyel légmozgás sincs, szóval sok értelme nem lenne.

2015. jún. 8. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Miért pontoztatok le? Meg lehet nézni a neten, pár kattintás és látni, hogy nem kell kivezetés.

Az én fiam is ragaszkodik a hálózsákhoz (a létező legvékonyabbat adom rá és csak egy kis trikót) ritkára engedem a redőnyt és nyitva az ablak. Így is 25 fok van bent, de azért így tud aludni.

2015. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Kell kivezetés a mobilklímának.

2015. jún. 9. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!