Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tegyem csajosabbá a...

Hogyan tegyem csajosabbá a kislányom szobáját? ötleteket kérek!?

Figyelt kérdés
Most 10 hónapos, és amikor festettünk, még nem tudtuk, kisfiú, vagy kislány lesz, ezért zöld lett. Szép, halvány pisztácia. Én így utólag jobban örülnék, ha rózsaszín lenne/engem nem érdekel, amikor valaki azt mondja, hogy nem kell mindennek rózsaszínnek lennie, mert ez csak ránk tartozik szerintem, nem a 26.szomszédra/. Nem rózsaszín minden ruhája, sőt! A bordűr is barna macis:( Van bent egy fotel, az kék, csak mert az volt. Ugyanilyen kék a sötétítő.az a baj, sokat keresgéltem csajosabb függönyt, de egyszerűen mindegyik olyan átlátszó, világos volt, hogy tuti nem sokat sötétített volna. Vannak a falon dekorgumiból mesefigurák, virágok. Kicsi szobáról van szó, kb.4x2méter. Előre is köszönöm!
2011. aug. 10. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Húgom szobáját én díszítettem ki. Én ilyen hercegnős képeket, posztereket tettem a falára, és falmatricákat, mindenféle színes pillangót. Igaz, ő már nagyobb, de két polcát berendeztem, az egyiket a pónijaival, a másikat a barbikkal. Ja és a plafonra világítós csillagokat meg bolygókat, holdat tervezünk most (lehet kapni ilyen világító matricákat játékboltokban), hogy éjjel világítson. Mondta, hogy nagyin szeretné, mert akkor este olyan lenne, mintha kint aludna. :)
2011. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A macis bordűrt esetleg lecserélhetnéd rózsaszinre. Én a Diegóban vettem egy nagyon szép ciklámen szinű függönyt, és egy rózsaszin virágos szőnyeget. Ilyen szőnyeget:

[link]

Amikor elolvastam a kérdést, egyből az ugrott be, hogy én csinálnék virágokat, lepkéket. Dekor boltban lehet kapni ilyen gumis lapot(nem tudom rendesen elmondani milyen) és abból olyan diszt tudsz csinálni ami neked tetszik.

2011. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sajnos a linkben nem látszik a szőnyeg eredeti szine :( de csak ezt találtam.
2011. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Disney hercegnős képek(falra,ajtóra).egyébként nekem tetszik a pisztácia szín.
2011. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak:igen, tudom miről beszélsz, írtam is, hogy dekorgumiból van a falon egy csomó pillangó, virág, meg mesefigurák, amit mind én készítettem. A bordűr lecserélése nem rossz ötlet, bár a párommal annyit szenvedtünk mire ezt is fölraktuk... Na meg a függöny még sokat dobna a szobán, az biztos. Ja, és most készülök egy rózsaszín babzsákfotelt venni. Alakul, alakul... Köszönöm a válaszokat, persze továbbra is várom az ötleteket!
2011. aug. 10. 17:17
 6/10 A kérdező kommentje:
...ja, így már utolsó előttinek:) De köszönöm az újabb válaszokat is!
2011. aug. 10. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

esetleg ez a videó még adhat ötletet:

http://www.youtube.com/user/TeenMommy2010#p/u/38/4Q4gYQg2RKE

2011. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A zöld nagyon jól megy a rózsaszínnel. Nagyon jól mutat, nekünk ilyen a babakocsink (pisztáciazöld-pink).

Nem kell tiszta rózsaszínre változtatni mindet, elég néhány kiegészítő.


Először is a bordűrt lecserélném rózsaszínre. A függöny legyen teljenes hófehér, minta nélküli (készen is lehet ilyet venni, praktikerben kb 2000 ft/darab, sokféle méretben), ez tágítja a teret, és világosabbá teszi a szobát. Emellé egy egszínű rózsaszín sötétítő, és egy kis rózsaszín szőnyeg. A hatás tökéletes. Kicsi helyiségekbe nem ajánlott mintás textileket használni, mert nagyon összenyomják a szobát. Arra kell törekedni, hogy a felületek letisztultak legyenek, egyszerűek, inkább a színekket kell variálni. Mivel az alapszín nálatok adott, és még nagyon jó választás is, pár textíliával nagyon hangulatossá lehet tenni.

Lakberendező vagyok.

2011. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket! Nagyon jó...és még angolul is gyakoroltam egy picit:)))
2011. aug. 12. 08:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszönöm, hasznos tanácsokat adtál!
2011. aug. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!