Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig kell a...

Mennyi idős koráig kell a babának a csapvizet felforralni, majd lehűteni mielőtt megitatnám vele? És pl. a jana baby vizet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
1éves korig kell úgy tudom. a Jana baby vizet lehet nem is kell forralni biztos rajta van a címkén
2013. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A baba vizeket nem kell forralni, csak felbontás után 24 órával ha nem fogyna el addig. A vizet 1 éves koráig forraltam. DE már 10-11 hós korától ha nem volt éppen forralva víz, akkor adtam neki a csapvizet forralás nélkül.
2013. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sima szentkiralyi 1,5 literes vizet egyaltalan nem kell forralni 24 ora elteltevel sem. Es olcsobb sokkal mint Jana es tarsai.


Bocsi h belekerdezek de amikor mar nem adtatok forralva a vizet az ertendo tapszerre is? Nem volt hasmenese vagy egyeb hsfajos panasza a kicsinek?

2013. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!