Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot adtatok...

Milyen ajándékot adtatok kicsiteknek 1 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
Na és persze milyen tortát csináltatok, vettetek neki?
2011. jún. 22. 16:16
 1/8 anonim válasza:
14 éves koráig beleraknám egy perselybe az ajándékra szánt pénzt, és amikor elég érett, hogy ne baromságra költse, odaadnám neki. Csak egy ötlet...
2011. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Heartbreaker válasza:
Hát attól függ fiú-e vagy lány. A pénzes dolog meg jó ötlet. A rokonoktól ugyis kap elég ruhát meg játékot :)
2011. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kisfiúnak! :) A gyerekek imádnak ajándékot kapni, nem akarnám ettől az élménytől megfosztani. Pont a szülők ne adjanak????? :O
2011. jún. 22. 16:28
 4/8 anonim válasza:
Nem azt mondtam, hogy ne adj :) Azt csinálsz amit akarsz, csak elmondtam a véleményem, hogy a pénz jelentős részét félre lehetne rakni :) Lehet hogy valami apróságnak is örülne?
2011. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk akkor a tigris volt a sláger, tigrises tortánk volt.

Kapott még óriáslegót, dömpert, homokozójátékot, plüss kutyát.

Lehet még neki könyvet is venni.

2011. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mi formabedobós teknőst vettünk.

gesztenyés-meggyes tortát fogok készíteni.


de mi is azon nevettünk, hogy a legszívesebben a kiürült flakonokkal, wc papír gurigával játszik, nem kell sokat költeni játékra, amikor minden más jobb játék számára.

2011. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, legó! Persze még csak duplot vegyél, az nagyobb. Nagyon nagyon jól fejleszti a logikát a gyerekeknél, ezt már megfigyeltem. Később is vegyél neki legót (rendeset) amikor már elég nagy hogy ne nyelje le, ne vegye a szájába orrába. Hidd el nekem, sokkal könnyebb lesz neki az iskola is. Aki nem hiszi... :)
2011. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugrálóvárat a keresztszülőktől

Tőlünk csúzdát

Egyik nagyitól dömpert meg 100 db-os apró,színes labdákat

Másik nagyitól felfújhatós medencét

Papától gurulós,színes műanyag pókot


Anyukám sütött neki gyümölcsös túrótortát


Volt a babás barátokkal is egy szülinapi party,ott feketeerdő tortájuk volt,házi készítésű,tüzijátékkal!

Egy élmény volt nézni ahogy széttrancsírozza a 3 fiú a tortát...persze azért nekünk is jutott!

2011. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!